افشاگری سایت ترکیه ای درباره زیبایی مریم اوزرلی

افشاگری سایت ترکیه ای درباره زیبایی مریم اوزرلی

بنا به گزارش سایت ترکیه ای gecce، این مریم اوزرلی در فک، لب ها و گونه های خود چندین عمل جراحی زیبایی داشته است. این خبرها حاکی از آن است که این بازیگر سرشناس وو خوش چهره ی ترکیه ای زیبایی خود را مدیون عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک است.

چند روزی است که در فضای مجازی کشور ترکیه درباره ی عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک مریم اوزِرلی یا همان خرم سلطان خبرهایی منتشر شده است.این خبرها حاکی از آن است که این بازیگر سرشناس و خوش چهره ی ترکیه ای زیبایی خود را مدیون عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک است.

بنا به گزارش سایت ترکیه ای gecce، این بازیگر ترکیه ای در فک و چانه، لب ها و گونه های خود چندین عمل جراحی زیبایی داشته است. مریم اوزرلی در ۱۲ اوت ۱۹۸۳ از پدری ترک به نام حسین و مادری آلمانی به نام اورزولا در کاسل آلمان زاده شد

بنا به این گزارش، این جراحی ها سیلیکون و پروتز سینه را نیز شامل می شود. قابل ذکر است که مریم اوزرلی اخیرا بازی در سریال راهزن ها هرگز بر دنیا حکومت نخواهند کرد که در آن بازیگرانی همچون دنیز چاکر و اوکتای کاینارجا نقش آفرینی می کردند را به اتمام رسانده است. بسیاری از مردم در کشور ما مریم اوزرلی را با نقش خرم سلطان در سریال حریم سلطان و سریال ملکه ی شب می شناسند.

سریال ملکه شب با موفقیت چندانی روبرو نبود و به نوعی شکست در کارنامه ی او به شمار می رفت مریم اوزرلی بازیگر سرشناس ترکیه ای در کشورهای عربی با نام بانو هیام و در ایران با نام خرم سلطان شناخته می شود

افشاگری سایت ترکیه ای درباره زیبایی مریم اوزرلی افشاگری سایت ترکیه ای درباره زیبایی مریم اوزرلی

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *