سر بریده شذه ترامپ در دستان کمدین زن آمریکایی

سر بریده شده ترامپ در دستان کمدین زن آمریکایی!+ تصاویر

کیتی گریفین، کمدین زن آمریکایی بخاطر شوخی مشمئزکننده اخیر خود درخصوص رئیس جمهور آمریکا عذرخواهی کرد. به گزارش بی بی سی، “کیتی گریفین”، بازیگر، کمدین و تهیه کننده آمریکایی که پیشتر تصویری از خود را در حالی که یک ماسک خونین از چهره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در دست داشت، منتشر کرده بود، اواخر روز گذشته از این اقدام ناپسند خود عذرخواهی کرد.

وی در یک پیام ویدئویی در حساب توییتر خود از این اقدام عذرخواهی کرد و گفت حد و مرزها را زیر پا گذاشته است.

گریفین اعلام کرد: “من هم اکنون واکنش های انتشار این عکس را می بینم. من یک کمدین هستم. از حد و مرزها عبور کردم. من زیاده‌روی کردم. این تصویر بسیار مشمئز کننده است. من می دانم که این عکس چگونه مردم را تحت تأثیر قرار داده است. به هیچ وجه خنده آور نیست. من متوجه این اشتباه شدم و بخاطر آن عذرخواهی می کنم.”

انتشار این تصویر موجی از انتقادها را در رسانه های اجتماعی به دنبال داشت. حتی “دونالد ترامپ جونیور”، فرزند ارشد رئیس جمهور آمریکا هم با انتقاد از این اقدام کمدین آمریکایی در حساب توییتر خود نوشت: “مشمئز کننده است اما تعجب برانگیز نیست. آنها این اقدام را قابل قبول می دانند.”

“چلسی کلینتون”، دختر هیلاری کلینتون، رقیب دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا هم انتشار چنین عکسی را در رسانه های اجتماعی “زشت و شرم‌آور” دانست و گفت: ساختن جُک درباره مرگ یک رئیس جمهور به هیچ وجه خنده‌دار نیست.

“میت رامنی”، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری سابق آمریکا نیز در حساب توییتر خود نوشت: سیاست های ما بیش از حد ضعیف و بی پایه است. اقدام اخیر کیتی گریفین هم آن را منفورتر و ناپسندتر جلوه داده است.

کیتی گریفین یکی از منتقدان اصلی دونالد ترامپ از زمان ورود وی به کاخ سفید به شمار می رود.

سر بریده شذه ترامپ در دستان کمدین زن آمریکایی

سر بریده شذه ترامپ در دستان کمدین زن آمریکایی

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *