آموزش نصب دوکپی از یک اپلیکیشن در اندروید بدون نیاز به روت

آموزش نصب دوکپی از یک اپلیکیشن در اندروید بدون نیاز به روت

اندروید، سیستم عامل فوق العاده عالی با کاربردها و ویژگی‌های زیادی است و به دلیل اپن سورس بودن هر روز ویژگی های جدید و جالب‌تری برای آن منتشر می‌گردد. حالا اگر بفهمید که قادر هستید یک اپ را دو بار روی یک گوشی نصب کنید، قطعاًهیجان زده خواهید شد. حتماً شما هم دوست دارید از هر کدام از اپلیکیشن‌هایی نظیر واتساپ، تلگرام، لاین، اینستاگرام و … دو نسخه داشته باشید و با دو اکانت جداگانه وارد آن‌ها شوید. در این مقاله قصد داریم نرم افزاری را معرفی کنیم که بتوانید دو کپی از یک اپلیکیشن را روی کی گوشی اندروید نصب کنید. با ما همراه باشید.

پیش نیازها برای نصب دو کپی از یک اپلیکیشن در دستگاه اندرویدی

۱- اندروید ۴ و بالاتر این برنامه فقط روی اندروید ۴ و بالاتر کار می‌کند

۲- اپلیکیشن Parallel Space را دانلود و نصب کنید

۳-فضای کافی برای نصب کپی دوم اپلیکیشن مورد نظر داشته باشید.

لازم به ذکر است برای استفاده از این برنامه نیازی به روت کردن گوشی نیست

برای نصب دو کپی از یک اپلیکیشن روی اندروید مراحل زیر را طی کنید

اپلیکیشنی که اینکار را برای ما انجام خواهد داد، Parallel Space نام دارد.مرحله های مهم را با استفاده از اسکرین شات نشان داده‌ایم

پس از دانلود و نصب این برنامه، آن را به سادگی اجرا کنید

چگونه اپلیکیشن های گوگل پلی را دانلود کنیم؟

در دو مقاله یاد شده ترفند هایی است که خودمان آن ها را تست کرده ایم. پس بدون معطلی از این ترفند ها استفاده کرده و اپلیکیشن را دانلود کنید و آن را نصب کنید.

زمانی که شما بعد از نصب اپلیکیشن را باز می کنید، یک علامت + در انتهای نمایشگر خود مشاهده می کنید که مطابق تصویر زیر است:

آموزش نصب دوکپی از یک اپلیکیشن در اندروید بدون نیاز به روت

زمانی که روی این گزینه کلیک می کنید، لیستی از اپلیکیشن هایی که قبلا روی گوشی تان نصب کرده اید را مشاهده می کنید. این لیست چیزی شبیه تصویر زیر است:
آموزش نصب دوکپی از یک اپلیکیشن در اندروید بدون نیاز به روت

بعد از اینکه این صفحه را دیدید، آن اپلیکیشنی را که می خواهید دوبار روی گوشی تان نصب کنید را از میان لیست اپلیکیشن ها انتخاب کنید تا وارد صفحه یاد شده شود. اپلیکیشن مورد نظر روی این نرم افزار قرار می گیرد:
آموزش نصب دوکپی از یک اپلیکیشن در اندروید بدون نیاز به روت

حالا برای اینکه بتوانید از این اپ استفاده کنید، همینجا در نرم افزار Parallel Space روی ان کلیک کنید، ( لمس کنید ) تا بتوانید آن را به طور خام اجرا کرده و بعد از آن، اکانت دوم خود را به آن معرفی کنید.

بدین صورت همه چیز به خوبی تمام می شود و شما می توانید اپ هایی که نیاز دارید تا دو اکانت برای شان داشته باشید را از این طریق بدون نیاز به هیچ گوشی یا سیستم جدیدی نصب داشته باشید. این ترفند کمک زیادی به شما می کند که بتوانید ارتباطات خود را به موقع مدیریت کنید.

از مزیت های این ترفند نیز این بود که نیازی به روت کردن گوشی تان نخواهید داشت و تمام این کار ها را Parallel Space برایتان انجام خواهد داد.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *