آموزش تغییر نام کلن در بازی کلش اف کلنز برای بار دوم

آموزش تغییر نام کلن در بازی کلش اف کلنز برای بار دوم

Clash of clans یک بازی پر طرفدار است که خیلی از کاربران ایرانی را درگیر خود کرده است. اما افرادی که درگیر این بازی بوده اند خوب می دانند که تنها یک بار به حالت معمولی می توانند نام کلن خود را تغییر دهند. بدین منظور نیاز به یک نام کاربری جدید است. در این مقاله قصد داریم نحوه تغییر چندین باره‌ی نام کلن در این بازی هیجان انگیز را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه شوید.

آموزش تغییر نام قبیله برای بار اول

برای اینکه نام قبیله را تغییر دهید وارد بازی شوید و از آن جا وارد گزینه تنظیمات بازی یا Settings شوید.

آموزش تغییر نام کلن در بازی کلش اف کلنز برای بار دوم

در بخش تنظیمات Settings، باید به دنبال گزینه Change Name یا تغییر نام باشید. دقت داشته باشید که برای اینکه بتوانید در این مرحله برای اولین بار نام قبیله را تغییر دهید باید تاون هال شما ۵ باشد. در صورتی که این آیتم کمتر از ۵ باشد باید سعی کنید تا این رقم را به حد نصاب برسانید و بعد نسبت به Change Name اقدام کنید.

در این مرحله باید نام کاربری جدیدی که برای خود در نظر گرفته اید را بنویسید و برای ادامه Continue را بزنید.

بعد از این مشاهده می کنید که نام کاربری تان به سادگی تغییر کرده است.

شما به عنوان بازیکن این بازی، تنها یک بار قادر خواهید بود که نام قبیله تان را تغییر دهید اما برای اینکه برای بارهای متوالی این کار را انجام دهید باید ابتدا با سوپر سل تماس برقرار کنید. در ادامه این روش را هم به شما یاد می دهیم

آموزش تغییر نام قبیله برای بار دوم به بالا

فرض می کنیم که شما یک پار تاون هال تان به ۵ رسیده و توانسته اید یک بار، نام کلن خود را تغییر دهید، اما حالا به هر دلیلی می خواهید باز هم نام کلن خود را تغییر دهید بدین منظور باید برنامه را باز کرده و به مسیر Settings ~> Help and Support بروید.

در این صفحه یک آیکون Search وجود دارد. باید آن را لمس کنید و به محض باز شدن صفحه به انتهای صفحه بیایید و عبارت Contact Us را مد نظر قرار دهید. برای این منظور، باید در صفحه ایمیل درخواست خود را بنویسید:
آموزش تغییر نام کلن در بازی کلش اف کلنز برای بار دوم

متن نامه باید دقیقا به صورت بالا باشد. بعد از ارسال این نامه به سوپرسل شما یک نامه دریافت می کنید که در واقع این پاسخی خودکار است اما به مرور بعد از یکی دو روز سوپر سل با تغییر نام کلن شما، تغییراتی ایجاد می کند که اگر باز هم از نام کلن خود راضی نبودید می توانید با تکرار همین کار و ایمیل های متعدد کلن خود را تغییر دهید.

دقت کنید که برای هر بار در خواست باید منتظر نظر سوپر سل و تغییر نام باشید. اگر شما چند بار در خواست را ارسال کنید، در آن واحد یک بار نام تغییر خواهد کرد پس در این باره افراط نکنید تا اکانت تان هم بسته نشود.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
One thought on “آموزش تغییر نام کلن در بازی کلش اف کلنز برای بار دوم

  1. علیرضا

    بابا ما میگیم کلن شما آموزش اکانت میدی؟خب اکانت و که هر آدمی که دو ماه بازی کرده باشه بلده تغییر بده فشار نیاد روتون یوقت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *