تماشا کنید: آخرین تریلر War for the Planet of the Apes منتشر شد

آخرین تریلر فیلم War For The Planet Of The Apes «جنگ برای سیاره‌ی میمون‌ها» اینجاست و این طور به نظر می‌رسد که پایان داستان سزار Caesar را رقم می‌زند. اندی سرکیس Andy Serkis برای سومین بار در این فیلم با تکنولوژی موشن کپچر نقش سیزر را ایفا می‌کند. همچنین نویسنده و کارگردان طلوع سیاره میمون‌ها Dawn Of The Planet Of The Apes ،مت ریوز Matt Revees، برای دومین بار روی صندلی کارگردانی این فیلم می‌نشیند. موفقیت سری فیلم سیاره میمون‌ها یک غافل گیری کامل بود و شروع آن با ظهور سیاره میمون‌ها Rise Of The Planet Of The Apes به کارگردانی روپرت وایت Rupert Wyatt یک ریبوت بسیار موفق بود و سزاررا با بازی اندی سرکیس در سال ۲۰۱۱ به مخاطبان سینما معرفی کرد.

همان طور که از عنوان فیلم معلوم است یک نبرد بزرگ بین ارتش میمون‌های سزار و باقی‌مانده‌ انسان‌ها در راه است و برنده نبرد حاکمیت کل سیاره را به دست خواهد گرفت. با اینکه می‌دانیم این نبرد برای بشر پایان خوبی ندارد اما این بدین معنا نیست که داستان سزار پایان خوشی خواهد داشت. و مطمئناً بر اساس لحنی که در آخرین تریلر وجود دارد این فیلم یک بلاک‌باستر تابستانی سرگرم کننده نخواهد بود.

همان طور که در این تریلر می‌بینیم سزار با کسی شوخی ندارد وقتی می‌گوید “من این جنگ را شروع نکرده‌ام… اما آن را تمام خواهم کرد”حتی اگر به این معنی باشد که او یک نارجک به سمت تانک‌های ارتش پرتاب کند یا با دست خالی به مامور ارتش با بازی وودی هالرسو که تا دندان مسلح است، حمله کند. اما این بدان معنا نیست که سیرز به طور کلی از انسان‌ها رو برگردانده است و همان طور که در تریلر می‌بینیم او از یک دختر بچه بی‌خانمان محافظت می‌کند.

این تریلر همچنین شخصین بد ایپ Bad App را با بازی استیو زان Steve Zahn معرفی می‌کند که بیشتر شبیه یک کودک معصوم با مشکلات است تا یک کمیک رلیف  شخصیتی که برای ایجاد طنز در یک فیلم جدی استفاده می‌شود. مت ریوز گفته که این فیلم طنز بیشتری نسبت به فیلم قبلی خواهد داشت و بار این طنز بر دوش بد ایپ گذاشته شده است.

تا وقتی که این فیلم بتواند بالانس بین اکشن و یک داستان خوب جنگی را ایجاد کند و توجه خود را بر روی شخصیت‌ها نگه دارد، ما با یک فیلم فوق‌العاده‌ی دیگر مانند طلوع سیاره میمون‌ها و لوگان Logan مواجه خواهیم که نه تنها یک بلاک‌باستر اکشن است بلکه داستانی پرمحتوا و عمیق نیز خواهد داشت.

 

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *