انتشار آپدیت اینستاگرام ۱۰٫۲۱ ؛ افکت های واقعیت افزوده و ویدیوهای Rewind + لینک دانلود

آپدیت اینستاگرام ۱۰٫۲۱ رسما منتشر شد و ۴ قابلیت جدید به موجب آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. این ۴ قابلیت شامل افکت های واقعیت افزوده مشابه با اسنپ چت، اضافه کردن هشتگ به پست های استوری، قابلیت Eraser Brush و ویدیو های Rewind می‌شوند. با ما در ادامه همراه باشید.

اینستاگرام به تازگی جدیدترین آپدیت خود را منتشر کرده است. شما هم اکنون از طریق گوگل پلی استور (Google Play Store)، کافه بازار یا اپ استور (App Store) می‌توانید آپدیت اینستاگرام ۱۰٫۲۱ را دانلود و از قابلیت های جدید آن استفاده کنید. در این به روز رسانی ۴ قابلیت یا ویژگی جدید ارائه شده که شامل امکان استفاده از افکت های واقعیت افزوده، اضافه کردن هشتگ به پست های استوری، قابلیت Eraser Brush و ویدیو های Rewind می‌شوند.

افکت های واقعیت افزوده در اینستاگرام ۱۰٫۲۱

آپدیت جدید اینستاگرام ۱۰٫۲۱ امکان استفاده از افکت های واقعیت افزوده را در پست های استوریز Instagram Stories فراهم کرده است. این افکت ها دقیقا مشابه با افکت های هستند که مدت‌هاست اپلیکیشن اسنپ چت Snapchat آن را ارائه کرده بود.

انتشار آپدیت اینستاگرام

در حال حاضر فقط ۸ افکت واقعیت افزوده در آپدیت اینستاگرام ۱۰٫۲۱ ارائه شده‌اند، اما بدون تردید اینستاگرام در آینده تنوع این افکت ها را افزایش می‌دهد. برای استفاده از این افکت ها کافیست که در حین فعال بودن دوربین دستگاه برای ضبط یک عکس در استوری، آیکون صورتک را لمس کنید.

اضافه کردن هشتک به عکس های استوری در اینستاگرام ۱۰٫۲۱

قابلیت بعدی که در به روز رسانی اینستاگرام ۱۰٫۲۱ ارائه شده است، مربوط به امکان اضافه کردن هشتگ به پست های استوریز کاربران می‌شود. برای انجام این کار می‌توانید از دو روش استفاده کنید. در روش اول باید پس از ضبط عکس در حالت استوری، آیکون “Aa” موجود در بخش فوقانی صفحه را لمس کنید. سپس نماد # را تایپ و هشتک مورد نظرتان را تایپ کنید.
انتشار آپدیت اینستاگرام

روش دومی که می‌توانید از آن استفاده کنید، مربوط به استیکر اختصاصی می‌شود که اینستاگرام برای اضافه کردن هشتگ به عکس های استوریز آن را ارائه کرده است. بدین منظور کافیست که پس از گرفتن عکس در حالت استوری، آیکون “استیکرها” را از بخش فوقانی صفحه انتخاب و سپس استیکر هشتگ را انتخاب نمایید.

قابلیت Eraser Brush در اینستاگرام ۱۰٫۲۱

در آپدیت جدیدی که برای اینستاگرام منتشر شده، می‌توانید از یک قلم جدید با عنوان Eraser Brush استفاده کنید که در واقع یک پاک کن است. با استفاده از این قلم می‌توانید پس از رنگی کردن عکس خود در استوریز اینستاگرام، بخش‌هایی از آن را پاک کنید و حالتی هنری را برای عکستان ایجاد نمایید.
انتشار آپدیت اینستاگرام

به منظور استفاده از این ویژگی، پس از گرفتن عکس در حالت استوری، آیکون “قلم” را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید. ابتدا با استفاده از قلم های نقاشی موجود، عکس خود را رنگی کنید. سپس قلموی چهارم از سمت چپ را انتخاب کنید که در واقع همان Eraser rush است. با کشیدن انگشت خود بر روی صفحه می‌توانید رنگ قسمت‌های مورد نظرتان را پاک کرده و طرحی هنری بیافرینید.

ویدیو های Rewind در اینستاگرام ۱۰٫۲۱
انتشار آپدیت اینستاگرام

آخرین قابلیتی هم که در آپدیت اینستاگرام ۱۰٫۲۱ ارائه شده است، ویدیو های Rewind نام دارد. با استفاده از این قابلیت در اینستاگرام می‌توانید ویدیوهای استوری خود را به گونه‌ای منتشر کنید که پس از ضبط به صورت برعکس پخش شوند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *