مرد خیاط هندی به 500 دختر بچه تجاوز کرد

مرد خیاط هندی به ۵۰۰ دختر بچه تجاوز کرد

مرد خیاط ۳۸ ساله ای در شهر دهلی نو در مدت ۱۲ سال بیش از ۵۰۰ دختربچه را مورد تجاوز قرار داد. به گزارش آی بی تایمز نیوز، به گفته پلیس هند، این مرد که ۵ فرزند دارد و خود پدر ۳ دختر است، ، در پی شکایت ۲ دختربچه دستگیر شد.

«سانیل راستوگی» طی سال‌ها با فریب دادن و وعده دادن لباس به دختربچه ها، آنها را به مکان‌های خلوت و خالی از سکنه می کشاند و نیت شیطانی خودش را اجرا می‌کرد.

«امویر سینگ» یکی از مقامات ارشد پلیس گفت که متهم اعتراف کرده است که بیشتر دختران بین ۷ الی ۱۰ ساله‌ای را در راه بازگشت از مدرسه به منزل انتخاب می‌کرده و آنها را به این بهانه که پدرشان توسط وی لباس یا اقلامی دیگر را برایشان فرستاده است، فریب می‌داده و به نقاط خلوت می‌کشانده است.

بر طبق ادعای پلیس، متهم در داخل شهر و حومه دهلی نو دستکم ۵۰۰ دختربچه را مورد آزار اذیت قرار داده است. مقامات قضایی از روی محل‌های وقوع جرایم این مرد نقشه‌ای را طرح و فیلم دوربین‌های مدار بسته این مناطق را جمع‌آوری کرده‌اند.

پس از این‌که ۲ دختر ۹ و ۱۰ ساله از متهم به خاطر آدم ربایی و تجاوز علیه راستوگی به پلیس شکایت کردند، متهم دستگیر شد.

به جهت این‌که بسیاری از قربانیان متهم شکایتی را علیه وی طرح نکرده‌اند، پلیس یک تیم ویژه از کارآگاهان را مامور تحقیقات در مورد یافتن قربانیان جرایم غیر انسانی راستوگی کرده است.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *