تریلر جدیدی از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

عنوان Shadow of the Tomb Raider ، نسخه جدید از مجموعه هیجان انگیز و ماجراجویی Tomb Raider است که قرار است مانند سه نسخه قبل این عنوان توسط دو شرکت Eidos و Square Enixتوسعه یابد و ساخته شود. به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در ادامه به مشاهده و توضیحات آن خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

به تازگی تریلر کوتاهی از عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شده است که در آن به محیط بازی و چالش هایی که شخصیت اصلی این عنوان یعنی لارا کرافت ماجراجو تجربه خواهد کرد را مشاهده خواهید کرد. در عنوان شما شاهد بزرگترین و هیجان انگیز ترین محیط و حال وهوای این مجموعه خواهید بود. در ادامه شما می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

در تریلر بالا مشاهده کردید که عنوان Shadow of the Tomb Raider بسیار هیجان انگیز تر خواهد بود و در این عنوان لارا کرافت با چالش های زیادی رو برو خواهد شد و فعالیت های مختلفی از جمله کوهنوردی، پریدن از مناطق مختلف، دویدن، شنا کردن و خزیدن را با شخصیت لارا کرافت تجربه خواهید کرد و در مناطق تاریخی مختلف مواجه خواهید شد. این عنوان نیز مانند مجموعه Uncharted استودیو Naughty Dog بیشتر بر روی محیط و چالش هایی که بازیکن با آنها سر و کار دارد، تمرکز کرده است و شما را در اتمسفری هیجان انگیز و دلهره آور قرار خواهد داد. استودیو Eidos Montreal بر روی این عنوان چنان کار کرده است که قرار است برای شما تجربه آنچنان غنی را به ارمغان بیاورد که تابحال در هیچ عنوانی تجربه نکرده باشید.

عنوان Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۱۴ سپتامبر سال جاری برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی توسط شرکت Square Enix عرضه خواهد شد و همچنین در چند روز گذشته خبر به اتمام رسیدن مراحل ساخت این عنوان و به عبارتی گلد شدن این عنوان توسط توسعه دهندگان منتشر شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *