عروس 14 ساله به خاطر پسر تبریزی شوهرش را رها کرد!

عروس ۱۴ ساله به خاطر پسر تبریزی شوهرش را رها کرد!

عروس ۱۴ ساله به خاطر پسر تبریزی شوهرش را رها کرد! مرد سیلی محکمی به صورت دختر جوان نواخت و فریاد زد این بود پاسخ محبت های من؟ چرا با آبرو و اعتبارم بازی می کنی؟ چرا خودت را بازیچه جوان هوسران قرار دادی! شب تا صبح کوچه و خیابان ها را جارو می کنم که لقمه نان حلالی بر سر سفره بگذارم اما امروز باید برای بیرون کشیدن تو از دره تباهی دست به دامان پلیس شوم و ..

مرد میان سال که دیگر اشک از چشمانش سرازیر شده بود، با بیان این که همه سیاه بختی های دخترم از همین شبکه های اجتماعی آغاز شد به کارشناس اجتماعی کلانتری سناباد مشهد گفت: سال های جوانی ام را در یکی از روستاهای قوچان گذراندم و همان جا نیز ازدواج کردم اما وقتی مشکلات روزگار مانند خیلی از روستاییان دیگر بر سر ما نیز سایه انداخت دست دختر و پسر کوچکم را گرفتم و راهی مشهد شدم.

اگرچه به خاطر مهاجرت ناخواسته سختی های زیادی را تحمل می کردم اما بالاخره با یافتن کاری در شهرداری زندگی ام روی ریل افتاد. با وجود این همسرم نیز به عنوان کارگر خدماتی در یکی از رستوران های مشهد مشغول کار شد تا هرچه زودتر آشیانه دیگری بسازیم و فرزندانمان را بزرگ کنیم.

همچنین بخوانید:

زن جوان پشت شمشاد ها در دام مرد منحرف! / دوربین صحنه را گرفت + عکس

خفه کردن کودک ۲ ساله به خاطر خیس کردن تختش +عکس

آرایش دخترانه منصور ۱۷ ساله برای بی حیایی در مجالس زنانه

فیلمی که جهان را تکان داد / شلاق زدن دختر و پسر بی حیا در ملاعام +ویدیو

مردی به خاطر خوابیدن زنش کنار پسرش او را در اطاق خواب کشت!! +عکس

در این شرایط بود که یکی از شاگردان رستورانی که همسرم در آن کار می کرد به خواستگاری دختر ۱۴ ساله ام آمد و آن ها به طور غیررسمی به عقد یکدیگر درآمدند. هنوز یک سال از این ماجرا نگذشته بود که دامادم گوشی تلفن هوشمندی را به «طاهره» هدیه داد، غافل از این که همین هدیه عاشقانه کلید سیاه بختی های دخترم خواهد شد.

از آن روز به بعد طاهره مدام در شبکه های اجتماعی سیر می کرد و من هم هیچ اطلاعی از عمق این فاجعه نداشتم. مدتی بعد دخترم گفت که علاقه ای به همسرش ندارد و خیلی راحت از او جدا شد. از آن روز به بعد در حالی که به طاهره مشکوک شده بودم سعی می کردم حرکات و رفت و آمدهای او را زیر نظر بگیرم ولی به خاطر این که شب کار بودم صبح ها می خوابیدم و او نیز از همین موضوع برای قرار گذاشتن با جوان ناشناسی سوء استفاده می کرد که با او در شبکه های اجتماعی آشنا شده بود.

توهم و دوگانگی در رفتارهای دخترم موج می زد و او در حالی نام هایی مانند برگ، گل و ماری جوانا را بر زبان می راند که من چیزی درباره آن ها نمی دانستم تا این که او را هنگام مصرف شیشه دیدم و تازه فهمیدم آن کلمات نام برخی مواد افیونی است به همین دلیل وقت بیشتری گذاشتم تا این که متوجه شدم طاهره با پسری اهل تبریز ارتباط دارد و نه تنها از دخترم سوء استفاده می کند بلکه او را با مواد مخدر آشنا کرده است و طاهره نیز همه پولی را که از فروشندگی در مغازه پوشاک به دست می آورد تقدیم آن پسر می کند.

این گونه بود که وقتی به بهانه خرید شارژ از خانه بیرون رفت من هم تعقیب اش کردم و هنگام ملاقات با آن جوان ناشناس به پلیس زنگ زدم. این جا بود که دنیا روی سرم خراب شد و تازه فهمیدم دخترم به خاطر همین جوان معتاد از همسرش طلاق گرفته و اکنون با از دست دادن همه هستی اش مورد سوء استفاده این جوان قرار گرفته است. شایان ذکر است، هنگامی که به دستور قاضی حلقه های قانون بر دستان دختر و پسر جوان گره خورد، مادر دختر خود را به پای همسرش انداخت و التماس می کرد تا دخترش راهی زندان نشود و …

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *