اما واتسون از احتمال ساخت دیو و دلبر 2 خبر داد

اما واتسون از احتمال ساخت دیو و دلبر ۲ خبر داد

ستاره فیلم Beauty And The Beast دیو و دلبر، اما واتسون Emma Watson ایده خود درباره دنباله فیلم موزیکال دیو و دلبر را به اشتراک گذاشته یا حداقل در حد یک فرضیه اعلام کرده است. ۶ هفته از اکران این فیلم از تاریخ ۱۷ مارس می‌گذرد و این در حالی است که فیلم دیو و دلبر باکس آفیس دنیا را تسخیر کرده و بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار فروش داشته است. طبیعی است دیزنی با چنین برگشت فوق‌العاده‌ای و ساخت دیو و دلبر ۲ سعی کند راهی برای ادامه این داستان قدیمی روی پرده نقره‌ای پیدا کند.

مدیر تولید استودیو، شان بیلی (Sean Bailey) درباره فیلم دیو و دلبر این‌گونه گفته که ساخت پیش درآمد یا اسپین آف این فیلم امکان پذیر است اما ایده‌ی دنباله فیلم را رد کرده است. هنوز بازیگران این فیلم از جمله واتسون علاقمند به ساخت دنباله آن بوده و طرفداران نیز خواستار چنین کاری هستند.

واتسون در مصاحبه‌ای با Access Hollywood می‌گوید از علاقه طرفداران برای ساخت دنباله دیو و دلبر بی اطلاع است اما دوست دارد روزی دیو و دلبر ۲ ساخته شود. واتسون با بیان این ایده در حد یک فرضیه اظهار داشت:

من همیشه فکر می‌کردم بل معلم می‌شود و در کاخ یک کتابخانه می‌سازد و در آن رو به روستاییان باز است. این چیزی است که من بهش فکر می‌کنم.

از آنجایی که مطرح شدن کتابخانه بل در دیو و دلبر حالت احساسی و عاطفی برای شخصیت این فیلم دارد، شاید واتسون چیزی در ذهن در این باره دارد. جالب است بدانید اگر دیزنی به دنبال ساخت ادامه داستان با توجه به پایان دیو و دلبر باشد، از حمایت بازیگر دیو، دن استیونز (Dan Stevens) نیز برخوردار است. هفته گذشته استیونز اعلام کرد که برای حضور در دنباله دیو و دلبر آماده است. با اینکه شخصیت پرنس نفرین شده در انتهای فیلم اول دوباره به شکل انسان درآمد، او می‌تواند دوباره شخصیت دیو را به داستان برگرداند.

screenrant

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *