معرفی و آموزش کار با اپلیکیشن تغییر چهره FaceApp

 معرفی و آموزش کار با اپلیکیشن تغییر چهره FaceApp

اخیرا برنامه FaceApp مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند چهره خود را در تصاویر تغییر دهند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی برنامه FaceApp بپردازیم. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

این روزها برنامه FaceApp در میان کاربران اینستاگرام محبوبیت بسیاری زیادی کسب کرده است به طوری که کاربران متعددی چهره خود را توسط این برنامه ویرایش کرده و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته‌اند. اپلیکیشن FaceApp با کمک هوش مصنوعی این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند چهره خود را جوان‌تر و پیرتر کرده و یا به چهره خود لبخند بیفزایند.

از دیگر قابلیت‌های پرطرفدار این اپلیکیشن می‌توان به امکان تغییر چهره مردانه به چهره زنانه و برعکس اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی برنامه FaceApp فیس‌اپ بپردازیم.

نحوه استفاده از برنامه FaceApp فیس اپ

فرایند استفاده از اپلیکیشن فیس اپ (FaceApp) بسیار آسان است. به خاطر داشته باشید که به منظور استفاده از این اپلیکیشن نیاز است تا گوشی شما به اینترنت متصل باشد. پس از اجرای اپلیکیشن FaceApp می‌توانید تصویر خود را توسط دوربین گوشی ثبت کرده و یا از طریق تب All Photos یکی از تصاویر خود را انتخاب کنید.

پس از ثبت و یا انتخاب تصویر مورد نظر نیاز است تا چندین ثانیه به منظور پردازش تصویر منتظر بمانید. پس از اتمام فرایند پردازش، تصویر شما همراه با افکت‌های مختلف نمایان می‌شود.

حال به منظور اعمال فیلتر یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. به عنوان مثال با انتخاب گزینه Smile لبخند به چهره شما افزوده خواهد شد. از سوی دیگر با اعمال فیلترهای Old و Young می‌توانید چهره خود را پیرتر و جوان‌تر کنید.

از قابلیت‌های جالب و پرطرفدار برنامه فیس اپ (FaceApp) می‌توان به تغییر چهره مردانه به چهره زنانه و یا برعکس اشاره کرد. بدین منظور نیاز است تا افکت‌های Male  و یا Female را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن فیس اپ (FaveApp) این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند ۴ عکس خود را با افکت‌های مختلف در کنار یکدیگر قرار دهند. بدین منظور نیاز است تا گزینه Collage را لمس نمایید. پس از لمس این گزینه تصویر اصلی شما در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نمایان می‌شود. در نهایت به منظور اضافه کردن تصاویر با افکت‌های مختلف آیکون به شکل به علاوه را لمس کرده سپس فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از اعمال فیلترهای مورد نظر به چهره، می‌توانید تصویر خود را از طریق آیکون‌های موجود در قسمت انتهایی صفحه در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. در نهایت به منظور ذخیره تصویر، آیکون به شکل فلش در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس نمایید. بدین ترتیب تصویر مورد نظر در پوشه‌ای با عنوان FaceApp در گالری گوشی ذخیره خواهد شد.

 معرفی و آموزش کار با اپلیکیشن تغییر چهره FaceApp  معرفی و آموزش کار با اپلیکیشن تغییر چهره FaceAppنقاط قوت:

استفاده از هوش مصنوعی

افزودن لبخند به چهره

تغییر چهره مردانه به چهره زنانه و بر عکس

پیر و جوان کردن چهره

نقاط ضعف:

ضرورت اتصال به اینترنت

دانلود از گوگل پلی استور

دانلود از کافه بازار

دانلود از اپ استور

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
4 thoughts on “ معرفی و آموزش کار با اپلیکیشن تغییر چهره FaceApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *