سریع و خشن 8 رکورد فروش را شکست

سریع و خشن ۸ رکورد فروش را شکست

فیلم The Fate Of The Furious یا سریع و خشن ۸ توانست با بیشترین فروش در هفته‌ی اول، رکوردی تاریخی به نام خودش ثبت کند؛ رکوردی که دو سال پیش فیلم Star Wars: The Force Awakens «جنگ ستارگان:بیداری نیرو» آن را به دست آورده بود. فرانچایز سریع و خشن با یک سه گانه کار خودش را آغاز کرد که از همان اول مشخص بود که چیز خاصی برای عرضه به سینما دوستان ندارد، ولی هشتمین فیلم از این فرانچایز که به تازگی وارد سینما شده، گرد و خاک زیادی به پا کرده است.

حتی از قبل هم حدس زده می‌شد که سرنوشت خشمگین عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس خواهد داشت، ولی میزان این موفقیت مشخص نبود. حالا اعداد و ارقام مربوط به اولین آخر هفته‌ی فیلم در سینماها منتشر شده‌اند که نشان دهنده‌ی آن است که این فیلم موفق شده است رکورد بیشترین فروش در اولین آخر هفته را بشکند.

The Fate Of The Furious سرنوشت خشمگین موفق به فروش ۵۳۲٫۵ میلیون دلار در اولین آخر هفته‌ی اکران خود شده است که بیشتر از فروش ۵۲۹ میلیون دلاری فیلم جنگ ستارگان:بیداری نیرو در سال ۲۰۱۵ است. بر اساس گزارش سایت ورایتی (Variety)، سریع و خشن ۸ در آمریکا ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشته، ولی ۸۰ درصد از فروش کلی، مربوط به مناطق دیگر جهان است. این فیلم تنها در کشور چین توانسته ۱۹۰ میلیون دلار فروش داشته باشد.

دیگر فیلم‌ها در باکس افیس فروش خیلی کمتری داشتند. The Boss Baby تنها ۱۵ میلیون دلار فروخت، Beauty And The Beast «دیو و دلبر» که چندی پیش به فروش ۱ میلیارد دلاری رسیده بود این هفته هم ۱۱ میلیون دلار دیگر فروش داشت. تنها فیلمی که در همین هفته اکران شد، Smurfs: The Lost Village «اسمورف: روستای گمشده» بود که به رده‌ی پنجم در باکس آفیس بسنده کرد. دیگر کمپانی‌ها هم با خالی کردن این هفته سعی کردند مسیر را برای ورود The Fate Of The Furious باز کنند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *