ویدئوی جدیدی از فیلم اقتباسی Bleach منتشر شد

استودیو‌ی برداران وارنر ویدیو‌ی جدیدی را از فیلم لایو-اکشن Bleach منتشر کردند، این فیلم از مانگا‌ی تیته کوبو (Tite Kubo) اقتباس می‌شود. نام Bleach برای طرفداران انیمه آشنا است. این ویدیو‌ی منتشر شده را ماساکازو موریتا (Masakazu Morita) (صداپیشه‌ی قهرمان انیمه یعنی ایچیگو کوروساکی) روایت می‌کند. برای دیدن ویدیو‌ی منتشر شده و ادامه‌ی خبر با ما همراه باشید.

این فیلم در تاریخ ۲۰ ژوئیه در ژاپن منتشر خواهد شد و در ۲۸ ژوئیه نیز در فستیوال Japan Cuts در آمریکای شمالی اکران خواهد شد.

محوریت این داستان بر روی Substitute Shinigami Arc خواهد بود. داستان این فیلم مربوط به پسری است که قابلیت خاصی را از والدین خود به ارث برده و روزی با شینیگامی (خدای مرگ) روبه‌رو می‌شود و قابلیت ویژه‌ای را از طریق او به دست می‌آورد که باعث می‌شود روح شیطانی افراد را از آن‌ها بگیرد و آن‌ها را به زندگی بعد از مرگ فرا خواند.

نویسنده‌ی این عنوان یعنی کوبو، عنوان بلیچ را به صورت هفتگی در مجله‌ی Shonen Jump از سال ۲۰۰۱ منتشر می‌کرده و تا آگوست ۲۰۱۶ به انتشار آن ادامه داده است. Viz Media مانگا‌ی بلیچ را در آمریکا به دو  صورت دیجیتالی و مکتوب منتشر کرده است.

Animenetworknews

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *