انتشار پوستر فیلم جدید مجموعه Halloween

کمپانی‌های Universal Pictures و Blumhouse Productions پوستر فیلم جدید مجموعه Halloween را در کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ علنی کردند. این پوستر توسط بیل سینکیویچ (Bill Sienkiewicz) طراحی شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. با ما همراه باشید:

در این فیلم، جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) در نقش نمادین لوری استراد (Laurie Strode) که در آخرین مواجهه‌اش با مایکل مایرز (Michael Myers) توسط وی کشته شد، باز خواهد گشت. همچنین جودی گریر (Judy Greer) در نقش کارن استراد (Karen Strode)، دختر لوری و اندی ماتیچک (Andi Matichak) در نقش آلیسون (Allyson)، نوه دختری لوری در این فیلم ظاهر خواهند شد.

هفت دنباله از فیلم ابتدایی Halloween تاکنون ساخته شده است. قسمت دوم این مجموعه ادامه‌دهنده بخش پایانی فیلم ابتدایی بود و در آن فیلم مشخص شد که مایکل مایرز و قربانی وی، یعنی لوری استراد، در واقع خواهر و برادر هستند؛ در انتهای قسمت دوم چنین نشان داده شد که گویا مایکل مایرز کشته شده است و بازگشتی نخواهد داشت. در فیلم سوم این مجموعه با عنوان Halloween III: Season of the Witch (هالووین ۳: فصل جادوگر)، کلاً شاهد روایت داستانی جدید بودیم و هدف از ساخت این فیلم ورود به مجموعه‌ داستانی تازه‌ای بود. لازم به گفتن نیست که این فیلم شکستی مفتضحانه در گیشه داشت و طرفداران نیز اصلاً روی خوبی به قسمت سوم نشان ندادند و این ایده در نطفه خفه شد. مایکل مایرز در قسمت‌های چهارم و پنجم این مجموعه بار دیگر به زندگی بازمی‌گردد. ولی خب این بار نوبت قسمت هفتم با عنوان Halloween H20: 20 Years Later (هالووین اچ۲۰: بیست سال بعد) می‌رسد که این فیلم به‌ گونه‌ای قسمت چهارم، پنجم و ششم را نادیده می‌گیرد. باید گفت که این فیلم در واقع دنباله‌ای مستقیم بر قسمت اول و دوم بود و در گیشه نیز با فروش ۸۵ میلیون دلاری آنچنان هم بد کار نکرد. سرانجام در فیلم Halloween: Resurrection (هالووین: رستاخیز) بود که مایکل مایرز خواهر خود، لوری استراد را می‌کشد. بعد از آن در سال ۲۰۰۷ شاهد اکران ریبوتی از این مجموعه با کارگردانی راب زامبی (Rob Zombie) بودیم. وی در سال ۲۰۰۹ قسمت دوم فیلم ابتدایی خود را نیز کارگردانی کرد.

استاد ژانر ترسناک، جان کارپنتر (John Carpenter)، به اصرار تهیه‌کننده‌ی مشهور این ژانر یعنی جیسون بلوم (Jason Blum) به این پروژه پیوسته است و در مقام تهیه‌کننده اجرایی و مشاور، عوامل را همراهی خواهد کرد. همچنین دیوید گوردن گرین (David Gordon Green) و دنی مک‌براید (Danny McBride) با توجه به داستان فیلم اصلی که در سال ۱۹۷۸ توسط کارپنتر ساخته شد، فیلمنامه اثر جدید را به نگارش درمی‌آورند و گرین کارگردانی کار را نیز به عهده گرفته است.

نسخه جدید Halloween نوزدهم اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

comingsoon

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *