عیب عجیب کیا استینگر در رنگ طلایی که ۷۱۰۰ دلار خرج دارد!

شاید خدمات پس از فروش برای ما ایرانی‌ها یک قصه پرغصه باشد ولی جالب است بدانید در کشورهای دیگر، خودروسازان معتبر نسبت به رنگ و مشکلات پیش آمده برای آن نیز احساس مسئولیت می‌کنند و در جدیدترین خبری که از کیا منتشر شده است، کیا استینگر که با رنگ طلایی به مشتریان عرضه میشده است، دچار مشکل شده و فراخوان بازگرداندن این خودرو توسط کیا منتشر شده است.

به گزارش چرخان، شرکت کیاموتورز در اطلاعیه‌ای به تمامی خریداران کیا استینگر اعلام کرد که برای رنگ زدن مجدد این خودروها و تغییر رنگ این خودروها از طلایی موجود به هر رنگ دیگر، محصولات را به این شرکت بازگردانند و لزومی برای پرداخت هزینه وجود نداشته و کیاموتورز متعهد شده است که بدون هزینه، اقدام به رنگ زدن مجدد این محصولات نماید.

کیا استینگر

در مورد هزینه این کار باید بدانید که چیزی بالغ بر ۷۱۰۰ دلار هزینه ایست که این شرکت کره‌ای متعهد به پرداخت آن شده تا زمینه رضایت‌مندی مشتریان نیز جلب شده و مشکلی که در رنگ طلایی این خودرو وجود دارد، برطرف شود.

طبق اخبار منتشر شده در سایت‌های معتبر خارجی در حوزه خودرو، یکی از مشکلات اساسی رنگ طلایی غروب آفتاب این خودرو کیفیت پایین لایه زیرین آن است که حتی در بلند مدت خطر ترک خوردگی آن را نیز افزایش می‌دهد. حتی احتمال زنگ زدگی بدنه این خودروها در بلندمدت وجود دارد که طبیعتا یک آبروریزی بزرگ برای شرکت کیا محسوب می‌گردد.

نوشته عیب عجیب کیا استینگر در رنگ طلایی که ۷۱۰۰ دلار خرج دارد! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *