تصویر پنل جلویی هر ۳ آیفون ۲۰۱۸ از جمله آیفون ۹ فاش شد

به تازگی تصویری از پنل جلویی هر سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ منتشر شده و ناچ استایل و کم حاشیه بودن آن‌ها را به رخ کشیده است.  سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ به ترتیب با نام‌های آیفون ۹ (iPhone 9)، آیفون ایکس اس (iPhone XS) و آیفون ایکس اس پلاس (iPhone XS Plus) شناخته شده و تا دو ماه دیگر به صورت رسمی رونمایی خواهند شد. به تازگی تصویری از پنل جلویی هر سه گوشی آیفون سال جاری منتشر شده و ناچ استایل و کم حاشیه بودن آن‌ها را به رخ کشیده است.

تصویر پنل جلویی هر ۳ آیفون ۲۰۱۸ لو رفت

اپل عرضه سه گوشی در سال جاری را تایید کرد. این شرکت تا مدت‌ها عادت داشت تنها دو آیفون در هر سال عرضه کند، اما به نظر می‌رسد روال کمی تغییر کرده است. برخلاف سال گذشته که تنها یک پرچمدار عرضه شد، امسال یک مدل تحت عنوان آیفون ۹ به عنوان جانشین آیفون ۸ و ۸ پلاس و دو مدل بالارده معرفی می‌شوند. آیفون ایکس اس جایگزین مستقیم آیفون ۱۰ بوده و مدل پلاس نیز یک فبلت غول‌پیکر محسوب می‌شود.

برخلاف تصور، جانشین آیفون ۸ قرار نیست یک نمایشگر ۴٫۷ اینچی داشته باشد و در عوض به یک صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی مجهز خواهد شد. تا امروز درباره ظاهر این گوشی و دو مدل دیگر نیز شایعات و اخبار زیادی شنیده بودیم، اما انتشار تصویر پنل جلویی هر ۳ آیفون ۲۰۱۸ به آن‌ها پایان می‌دهد. همانطور که انتظار داشتیم هر سه گوشی ناچ استایل بوده و حاشیه‌های بسیار کمی در اطراف نمایشگر دارند.

تصویر پنل جلویی هر ۳ آیفون ۲۰۱۸ لو رفت

سبک طراحی هر سه از آیفون ایکس الهام گرفته شده است، با این تفاوت که اطراف نمایشگر مدل اقتصادی (آیفون ۹) حاشیه‌های بیشتری وجود دارد. در تصویر زیر به ترتیب از چپ به راست شاهد آیفون ایکس اس، آیفون ۹ و آیفون ایکس اس پلاس هستیم.

مدل پرچمدار اول دارای نمایشگری ۵٫۸ اینچی است، اما این اندازه برای مدل پلاس به ۶٫۵ اینچ افزایش پیدا می‌کند. از پنل جلویی سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ دو تصویر از منابع مختلف منتشر شده است که به راحتی می‌توان متوجه شد هر دو کاملا شبیه به یکدیگر هستند.

خوشبختانه ال جی به نحوه تولید پنل‌های ال اسی دی به منظور به کار بردن آن‌‌ها در گوشی های هوشمند دارای حاشیه‌های بسیار کم پی برده است، به همین دلیل آیفون ۹ با وجود داشتن چنین پنلی، از نظر زیبایی چیزی از دو مدل پرچمدار دیگر کم ندارد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *