بغل کردن امیر جعفری توسط مهراوه شریفی نیا

بغل کردن امیر جعفری توسط مهراوه شریفی نیا!+عکس

مهراوه شریفی‌نیا در نمایش ترن در یکی از صحنه ها حرکتی نامتعارف با امیر جعفری انجام داد که در بین شبکه های اجتماعی سوژه قرار گرفت. نمایش روی صحنه و بازی زنده در تئاتر طرفداران خودش را دارد و علاقه مندان به این نوع نمایش کم نیستند. هر چند بازی در تئاتر و نمایش زنده آن هم جلوی دید تماشاگران سختی خودش را دارد اما تئاتر ایران با وجود مشقت های زیادش در ایران از استقبال خوبی برخوردار نیست..

تئاتر ترن چندی است که به روی سن رفته است در این نمایش امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا با هم در این نمایش هم بازی شدند.

بغل کردن امیر جعفری توسط مهراوه شریفی نیا

در این تئاتر نمایشی صحنه ای خیلی جالب و قابل تامل دیده میشود که در آن مهراوه شریفی نیا سعی میکند که با بلند کردن امیر جعفری به وی کمک کند.  تصویر فوق ومربوط به صحنه ای از بازی این دو بازیگر در یک تئاتر نمایشی به نام ترن است.

این صحنه از تئاتر میتوان گفت برخلاف عرف جامعه اسلامی و عرف سینما و تلویزیون است که همیشه صدا و سیما و همینطور اهالی رسانه آن را غیر قانونی و حرام میدانند. حال جای تامل است که این صحنه از تئاتر ترن را چگونه توجیه میکنند و اصلا جزییات این حرکت چیست.

نمایش ترن، به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفته است  که امیر جعفری بازیگر خوب کشورمان و مهراوه شریفی نیا از جمله بازیگران این نمایش هستند.

نویسندگی و کارگردانی این تئاتر به عهده حمیدرضا آذرنگ بود که  در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفته است  که امیر جعفری بازیگر خوب کشورمان و مهراوه شریفی نیا از جمله بازیگران این نمایش هستند.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
10 thoughts on “بغل کردن امیر جعفری توسط مهراوه شریفی نیا!+عکس

  1. علی

   سلام
   آقا سامان
   کسی که خوردن دستش به شما ثواب داره،فقط همسر شما میتونه باشه!
   نا زن نامحرم!
   ثانیا این عمل در تئاتر،نوعی ترویج بی بند و باریه،حالا در قالب و عنوانی گونجوندن که زیاد سر و صدا نکنه،ولی هیچ توجیهی نداره‌!
   هیچ عقل سالمی موافق ارتباط بی حساب و کتاب هر زن و مردی نیست‌!
   موندم یه عده عقل و دلباخته ی غرب و فرهنگ منحطش،کی شرشونو کم میکنن!

   پاسخ
   1. حمید

    سلام.حق با علی آقاست.اگه ثواب داشت که تو خیابونا همه زنو مردا باهم دارن حال میکنن.دیگه پارتی گرفتن لازم نیست.والا غیرت کجا رفته بخدا.چرا باید اینجوری بشه؟والا انقدر که دارین فیلم های غربی نگاه میکنید بازی غربو بازی میکنید مدگرایی غربو اینجا میارین خب هرکسی مثل آقا سامان یکم (با عرض پوزش)ساده لوح باشه خب همین میشه دیگه.آقا سامان برو ببین دست زدن به کدوم زن غریبه تو کتاب های اسلام اومده؟برو یک نگاه بکن.

    پاسخ
    1. سامان

     خیلیا تو خیابون اینکارو میکنن
     فک کردی این همه افراد توخیابون دست همو گرفتن زن و شوهرن؟؟
     نمیگم کارشون درسته اما فق تنها کار غلط جامعه ایران این نیست
     این کوچیکترینشه

     پاسخ
 1. علی

  این چه وضعشه شورشو دراوردن از بس میرن کشورهای خارجی یادشون میره اینجا مثل اونجا بی بند و بار نیست اینا ابروی کشور اسلامی رو بردن دیگه محرم نامحرم براشون مهم نیست…چرا جوان های مردم رو منحرف میکنید نه تنها خودتونو جهنمی میکنید هزار جوان دیگه رو هم به دنبال تفکر غربی خودتون منحرف میکنید..خدا ازتون نگذره

  پاسخ
 2. شنبلیله

  با سلام هرکسی در این دنیا هر کاری بکنه به خودش برمیگرددحالا اون مرد دست اون زن رو گرفته واون زن هم دست اون مرد رو گرفته گناه گناه است چه کبیره چه صغیره وخانم شریفی نیا زیر بغل اون مرد رو گرفته که جای پدرشو داره وسلام ما مواظب خودمون باشیم گناه نکنیم که بعد تغاص رو میدیدم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *