مادرم مرا آزمایشگاهی حامله کرد تا از صاحبخانه پولدار باج بگیرد! + عکس

مادرم مرا آزمایشگاهی حامله کرد تا از صاحبخانه پولدار باج بگیرد! + عکس

مادرم مرا آزمایشگاهی حامله کرد تا….:مادری ۳۴ ساله برای پرداخت نکردن اجاره خانه ماهانه دخترش را برای تن فروشی می گذاشت.

مادری در غرب یورکشایر به دلیل پرداخت نکردن مبلغ اجاره خانه، دخترش را برای فروش می گذاشت.

سارا لوییس ۳۴ ساله به جرم فروختن دخترش به صاحبخانه دستگیر شد.

متهم در اعترافاتش گفت: برای این که مبلغ کمی برای اجاره خانه پرداخت کنم یا حتی‌الامکان هزینه ای پرداخت نکنم به دخترم یاد می دادم تا مرد صاحبخانه را به سمت خود جذب کند تا با سواستفاده و باج گیری از آن ها، خانه ای برای خودمان دست و پا کنیم.

او زمانی دستگیر شد که دختر ۱۵ ساله‌اش را برای یکی از صاحبخانه ها پیشکش فرستاد تا مبلغ اجاره خانه این ماهش را پرداخت نکند.

پیرمرد که از این رفتار های آن ها خسته شده بود سعی کرد با ملایمت با این مادر بی رحم صحبت کند که به جای این رفتار های زننده مبلغ کمتری را پرداخت کند و دیگر با فرستادن دختر، سعی در رام کردنش نداشته باشد.

اما سارا که به این کار عادت کرده بود پیام های تهدید آمیزی برای پیرمرد فرستاد که اگر برای دخترم پولی واریز نکنی و یا طبق خواسته های من جلو نروی به پلیس مراجعه می کنم و می گویم که به اجبار با دخترم رابطه برقرار کرده و او را باردار کرده ای.

پیرمرد که ترسیده بود سعی کرد پیشنهاد های بی شرمانه او را که مبنی بر برقراری رابطه همزمان با سارا و دخترش بود نادیده بگیرد و بر اوضاع کنترل داشته باشد اما بعد از این که متوجه شد دخترِ سارا باردار شده و مطمئن بود بچه برای خودش نیست فورا به پلیس مراجعه کرد و قضیه را لو داد.

طبق گزارشات پلیس این ترفند سارا از خیلی قبل پیش شروع شده و شاکیان زیادی برای این کارهایش داشته است و طبق گفته شاکیان پرونده، سارا با فرستادن دخترش به پیش مردان مسن و یا میانسال که صاحبخانه بودند سعی بر اخاذی داشت و این اواخر با باردار کردن دخترش، آن ها را متهم به پدر این کودک نامشروع بودند، بکند.

سارا که در بیمارستان کار می کرد و به آزمایشگاه ها دسترسی راحتی داشت با لقاح های مصنوعی و آزمایشات دیگر دخترش را مانند یک دستگاه باردار می کرد و این بارداری را به گردن این مرد ها می انداخت.

طبق گفته های پزشکان این دختر ۱۵ ساله تا کنون ۴ فقره سقط جنین داشته است که با باردار بودنش از مرد ها اخاذی و بعد از باج گرفتن از آن ها اقدام به کشتن جنین می کرد.

ماموران پلیس اقدام به دستگیری سارا و دخترش کردند.

ابتدا سارا زیر بار این اتهامات نمی رفت اما با ثابت کردن پزشکی و اعترافات شاکیان پرونده، او مجبور به اعتراف شد.

پلیس پس از ثبت اظهارات و اعترافات آن دو، سارا و دخترش را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه فرستاد. دادگاه آن ها به زودی برگزار خواهد شد.

شوهرم مرا وادار به تن فروشی می کرد تا…!

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *