لوله کش با زنم خیلی صمیمی شده بود! / انتقام گیری عجیب یک مرد

لوله کش با زنم خیلی صمیمی شده بود! / انتقام گیری عجیب یک مرد

مرد جوان وقتی به رابطه همسرش با لوله کش خانه مشکوک شد تصمیم عجیبی را برای انتقام گیری طراحی کرد. با ما همراه شوید.

 مردی با حضور در پلیس فتا از مزاحمی ناشناس شکایت کرد.

شاکی به ماموران گفت: من لوله کش هستم. افرادی که سفارش کار داشته باشند، با شماره‌ام تماس می‌گیرند و به خانه‌هایشان می‌روم. از سه روز قبل افرادی برای اجاره خانه با من تماس می‌گیرند. هر چه به آنها می‌گویم من خانه‌ای برای اجاره ندارم، باور نمی‌کنند. بعد از صحبت با تماس گیرنده‌ها متوجه شدم فردی ناشناس با انتشار آگهی اجاره خانه در یکی از شبکه‌های اجتماعی، شماره مرا برای تماس اعلام کرده است.

وی ادامه داد: طی سه روز ۱۶۰۰ بار برای آگهی با من تماس گرفته شده و نمی‌دانم چه کسی برایم مزاحمت اینترنتی ایجاد کرده است. از این وضع خسته شده‌ام. نمی‌توانم گوشی ام را خاموش کنم، چون هر لحظه ممکن است مشتری با من تماس بگیرد و سفارش کار بدهد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، ماموران پلیس فتا تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی را آغاز کردندتا این‌که چند روز بعد ردپای مردی را در این پرونده به‌دست آوردند. او با هماهنگی قضایی بازداشت شد.

متهم که مردی جوان است با انتقال به پلیس فتا بازجویی شد و به انتشار نام و شماره تلفن شاکی در یکی از شبکه‌های اجتماعی و انتشار آگهی دروغین اجاره خانه به نام وی اعتراف کرد.

متهم به افسر تحقیق گفت: دو ماه پیش شاکی برای کار لوله کشی به خانه‌مان آمد. او هنگام نصب کار مدام نظر همسرم را جویا می‌شد. همین موضوع باعث شد که به رفتار میان آنها شک کنم و این سوءظن باعث شد تصمیم عجیبی بگیرم. آگهی اجاره خانه‌ای را به نام و شماره تلفن او منتشر کردم تا مردم طی تماس با وی برایش مزاحمت ایجاد کنند.  با اعتراف متهم، برای او قرار قانونی صادر شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *