آموزش ارسال متن طولانی همراه عکس در تلگرام

آموزش ارسال متن طولانی همراه عکس در تلگرام

تلگرام یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان محبوب است که در مدت زمان کوتاهی تعداد بسیاری زیادی از کاربران ایرانی را به خود جذب کرده است. این اپلیکشین امکان ارسال و دریافت متن، صوت، تصویر و فایل تا حجم یک گیگابایت را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. قابلیتی که باعث شده علی‌رغم مخالفزت‌های گسترده، بسیاری از سازمان‌ها از آن جهت تبادل اطلاعات در دستگاه خود استفاده کنند. امکان ایجاد سوپر‌گروه هایی با ۵۰۰۰ عضو و ساخت کانال با بینهایت مخاطب از دیگر علل محبوبیت قابل توجه این برنامه‌ است.

امروزه ارسال پست‌هایی شامل عکس به همراه متن درقالب Photo caption در این پیام‌رسان بسیار متداول است. اما یکی از گلایه‌های کاربران در مورد این قابلیت محدودیت متن قابل ارسال به همراه تصویر است که به ۲۰۰ کاراکتر محدود است. ما در این آموزش شما را با  شیوه ارسال متن طولانی همراه عکس آشنا خواهیم کرد که به شما امکان می‌دهد تصاویر را به همراه متن‌های بلندی تا ۴۰۰۰ کاراکتر ارسال کنید. با ما همراه باشید.

برای این منظور تصویر مورد نظرتان را در یکی از سرویس‌های میزبانی عکس نظیر axgig.com آپلود کرده و سپس در صورت تمایل لینک دریافتی را کوتاه کنید.

آموزش ارسال متن طولانی همراه عکس در تلگرام

حالا لینکی که در اختیار دارید را به ابتدای پستی که در گروه یا کانال خود منتشر می‌کنید اضافه و سپس ادامه ی متن را وارد کنید. خواهید دید که پست ارسالی با تصویر مورد نظر و متن بلندی که وارد کرده‌اید نمایش داده خواهد شد.
آموزش ارسال متن طولانی همراه عکس در تلگرام

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *