اثبات حیات در مریخ

اثبات حیات در مریخ ؟پریدن موجودی شبیه به مارمولک روی کاوشگر کنجکاوی ناسا در سیاره سرخ!+عکس

دنبال کنندگان مسائل ماوراءالطبیعه و جستجوگران موجودات فضایی فرضیه‌ای جدید مبنی بر وجود فرازمینی‌ها و حیات در مریخ مطرح کردده‌اند. آن‌ها آخرین تصویر ارسالی ناسا را بعنوان سندی برای زندگی در مریخ مطرح کرده‌اند.

وب‌سایت ufosightingsdaily.com تصویری از کاوشگر کنجکاوی که در حال جستجوی مریخ و نمونه برداری از آن است و تصاویر این سیاره را برای ناسا ارسال می‌کند، منتشر کرده که موجودی شبیه به مارمولک را روی این کاوشگر نشان می دهد.

اثبات حیات در مریخ

اسکات سی وارینگ، سردبیر این وب‌سایت، در مقاله تحت عنوان«خزیدن مارمولک روی کاوشگر کنجکاوی ناسا در مارس ۲۰۱۷» مدعی شده که مارمولکی روی کنجکاوی پریده و این می‌تواند سندی محکم بر حیات در مریخ باشد.

او اضافه کرده:«این حیوان با باله‌های کناری بسیار شبیه به نوعی از دایناسورهای روی زمین ولی در ابعاد کوچکتر است. این مارمولک در تصویری که ۱۰ دقیقه بعد گرفته شده از روی کاوشگر مریخ پایین پریده و در تصویر نیست.»
اثبات حیات در مریخ

او می‌گوید:«تصویر قبل و بعد از همین زاویه از کاوشگر در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای به اندازه کافی زمان داشته که در طرف دیگر دوربین قرار بگیرد. این عکس می تواند شاهدی محکم بر وجود حیات در مریخ، هر چند در ابعاد کوچک باشد»

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *