ماجرای بل، ماشین زمان واقعی نازی‌ها!+عکس

یکی از بزرگترین خصوصیات حکومت رایش سوم بلندپروازی و اهمیت بیش از اندازه به علم بود، برای دانشمندان این حکومت چیزی به عنوان خط قرمز وجود نداشت و آنها هرکاری که باعث افزایش دانششان میشد را درست میدانستند.
پروژه ی زنگ یا Die Glocke یا ماشین زمان طرحی عجیب و بسیار مخفیانه بود که توسط حکومت هیتلر در تمام مدت جنگ و قبل از آن در حال اجرا بود، طرح این شئ عجیب اولین بار در سال ۱۹۹۷ و توسط شخصی به نام اندره هرمانسکی که جاسوسی در سیا بود لو رفت، (هرچند تصاویری از آن وجود داشت که از سال ها قبل در دسترس عموم قرار داشت) او که در سال ۲۰۰۰ در جمهوری چک و به علت سکته ی قلبی درگذشت در زمان افشای این راز گفت: این پرونده یکی از سری ترین پرونده های تاریخ سیاست(CIA) و کمتر کسی درمورد آن اطلاع دارد، او حتی اعلام کرد که رئیس جمهورهای امریکا هم درمورد این طرح چیزی نمیدانسته اند و در تمام دنیا شاید تنها ۱۰نفر به چند و چون آن آشنایند.

پس از آن تعدادی مستند ساخته شد که در آنها این وسیله را نوعی بمب کثیف و یا حتی اتمی میدانستند، اماشواهد کلی و مدارک کم اما مناسب حکایت از چیزی دیگری داشت.
برای ساخت این طرح آلمان یک دژ بزرگ در زیرِزمین درست کرده بود که تنها در طول ۸ سال ۲۵ نفر توانسته بودند به مرکز و قلب آن وارد شوند با اینکه پس از فتح این محل توسط امریکا در سال ۱۹۴۵ هیچ گونه وسیله ی خاصی پیدا نشد اما مدارک زیادی وجود داشت که نشان از ساخت یک سلاح عجیب بود بسیاری آنرا نوعی سلاح سایکوترنیک میدانستند اما در سال ۲۰۰۲ یک ریاضی دان از دانشگاه بیرمنگام با بررسی طرح کلی این شی ایده ای را داد که سال ها قبل از آن نیز درمورد آن شک میرفت.
وسیله ای که میتوانست دروازه ای به ابعاد دیگر جهان را باز کند! وسیله ای که باعث پیشرفت عجیب آلمان ها در جنگ شد، بسیاری حتی میگفتند که خود شخص هیتلر همچنان زنده است و تصاویر خودکشی او جعلی است.

اشتارک بنیادگذار فیزیک نازی ها در دفترچه ی یادداشت خود درمورد آزمایشات موفقیت آمیز این وسیله مطالب زیادی نوشته، این وسیله هرگز پیدا نشد اما طرح های آن سال هاست در هاله ای از ابهام باقی مانده است، گفته میشود تمام درگیری نظامی امریکا و شوروی در دهه ی ۱۹۶۰ به خاطر این طرح بوده. (هرچند چنین غلو هایی همواره وجود داشته است)
آزمایش فیلادلفیای امریکا که گفته میشود در آن آمریکا یک ناو را ناپدید کرد نیز در راستای همین طرح بوده به هرحال پروژه ی زنگ آلمان نازی هرچه که بوده به نظر میرسد هرگز ماهیت اصلی و واقعی آن مشخص نخواهد شد چراکه دولت آمریکا علاقه ای به انتشار مدارک آن نشان نداد.

عکسی از دنیا در سال ۲۱۱۸ توسط مسافر زمان پروژه مخفی سیا منتشر شد! + عکس

در دادگاه نورنبرگ که بیشتر اعضای حکومت نازی به اعدام محکوم شدند هانس فریچه دستیار گوبلز پس از تبرعه به همسرش گفته بود:شما نازی ها را نمیشناسید، آنها خود شیطانند، میدانم که آنها شیطان را دیده اند و تا ابد حکومت خواهند کرد! افرادی مانند مارتین بورمان و خود هیتلر که جسدآنها هرگز پیدا نشد از جمله این افرادند.
اما طراح اصلی این وسیله کیست؟ پروژه ی زنگ طرحی چند شخصیتی بود که بیش از ۱۵ نفر در طراحی آن شرکت داشته اند، اما در این میان یکی از غریب ترین افراد “ویکتور شابرگر” است.
شابرگر متولد ۱۸۸۵ اتریش میباشد، او در واقع یک مخترع است اما علاقه بسیاری به فلسفه و ریاضی داشت و در سن ۲۵ سالگی توانست دکترای هردورشته را در دانشگاه دولتی پروس کسب کند.
پس از به قدرت رسیدن نازی ها در آلمان شابرگر به آنها پیوست و به سرعت تبدیل به یکی از مهم ترین طراحان این حکومت شد، شابرگر بیش از ۲۵ سال از عمر خود را صرف یافتن راهی برای غلبه بر جاذبه با کمترین انرژی کرد، طرح های او به حدی دقیق و خلاقانه بود که بسیاری از آنها ساخته شد.
بسیاری شابرگر را طراح یوفو میدانند، با وجود اینکه شابرگر در سال ۱۹۵۸ درگذشت اما به دلایل مختلفی هرگز اجازه ی نوشتن کتاب و یا مصاحبه پیدا نکرد و به همین دلیل مشخص نیست نظرات شخصی خود او به چه شکلی است اما در سال های مختلف محققان بسیاری با بررسی طرح های او آنها را کاملا عملی و اصولی دانسته اند.
(ویکتور شابرگر)
شابرگر در طرحی بسیار پیچیده به نام “حلقه” موفق شد با اَشکالی مکانیکی بر جاذبه غلبه کند به طوری که در سال ۱۹۹۵ دو مهندس مکانیک در داشنگاه هاروارد موفق به ساخت وسیله ای شدند که با کمترین انرزی میتوانست روی لایه ای بسیار نازک از هوا حرکت کند.
البته یادآوری این نکته بسیار مهم است که تمام مدارکی که از شابرگر به جا مانده با اجازه ی ادارات نظامی آمریکامنتشر شده است و به نظر بسیاری مهم ترین طرح های او همچنان مخفی باقی مانده است.
در پروژه ی زنگ شابرگر یکی از مهم ترین افراد بود و به گفته ی بسیاری او و دیگر نوابغ نازی توانسته بودند راهی برای سفر در مکان و زمان بیابند.
یکی از عجیب ترین نکات درمورد این پروژه این بود که هیتلر شخصا فردی به نام ژنرال هانس فردریش کارل کاملر  که خود دکترای فیزیک نظری داشت را مامور کرده بود که تمام عوامل این آزمایش را به قتل برساند، او در نهایت موفق به کشتن ۸ نفر از اعضای اصلی شد، خود شخص کاملر هرگز پیدا نشد! به عقیده ی بسیاری او نیز با “زنگ” به جهانی دیگر رفته است!
(کاملر)
در مورد علت نامگذاری این آزمایش به زنگ نیز تئوری های بسیار عجیبی وجود دارد، بر اساس علوم کهن و فراطبیعی زمان مرگ فرعون های مصر در تمام مصر زنگ هایی بزرگ قرار داده میشد تا جهان دیگر پذیرای آنها شود.
به دلایل مختلفی نمیتوان نقطه نظری منطقی را درمورد بسیاری از اعمال آلمان نازی در مدت حکومت خود بیان کرد اما باید به این نکته اعتراف کرد که آنها در زمان خود یکی از بلندپروازانه ترین ها بودند.

همچنین بخوانید:

مدرک تکان دهنده از سفر در زمان / مردی که عکسی از لس آنجلس در سال ۵۰۰۰ میلادی را نشان می دهد/ویدیو

منبع

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *