معرفی عرشه لاوا پویزن در بازی کلش رویال

معرفی عرشه لاوا پویزن در بازی کلش رویال

در این پست قصد داریم برای شما دوستان عرشه لاوا پویزن برای کلش رویال را توضیح بدهیم. این عرشه به راحتی میتواند برای شما الگویی کامل و کاربردی باشد تا بتوانید با استفاده از آن به آرناهای بالاتری صعود کنید و موفقیت هایی را با تاج های ۲ و ۳ تایی کسب کنید. با ما همراه باشید در ادامه آموزش….

 

Mega Minion: مگا مینیون کارتی هوایی مانند مینیون است و همانطور که از اسمش پیداست از مینیون قوی تر و بهتر است اما سرعت آن مقداری کم است . هزینه ی آن ۳ الکسیر است و بسیار با توجه به کارایی اکسیر آن ناچیز است و به تنهایی به دلیل میزان سلامتی و سرعت نسبتا پایینش زیاد موثر نیست اما پشت سربازی دیگر میتواند مفید باشد و همچنین آسیب خوبی وارد میکند که برای این عرشه عالی میباشد.

Inferno Tower: این کارت هم نیز فقط برای دفاع از برج های شما موثر میباشد و اسیب بالایی و میزان سلامتی بالایی دارد و واقعا نابود کردن این کارت هنر و قدرت زیادی میخواهد.

Zap: این کارت میتواند کارت بسیار عالی با توجه به قدرتش و میزان اکسیر ۲ برای این عرشه باشد.میتواند برای مدتی نیروهای حریف را ضعیف کند و کمی از میزان سلامتی ان ها کاسته کند.

Elixir Collector: این کارت هم نیز به عنوان پشتیبان عمل میکند یعنی به شما اکسیر بیشتری میدهد تا بتوانید بهتر و سریعتر حمله خود را پیش ببرید. بنابراین اصلا نگران کم اوردن اکسیر در این عرشه نباشید زیرا این کارت میتواند به خوبی برای عرشه های پرخرج عمل کند.

Poison: نقش پویزن که یکی از مهمترین کارت های این عرشه میباشد  نابود کردن مینیون هورد های حریف و یا نیروهایی که ریز و تعداد بالا هستند مانند اسکلت های زیاد میباشد.همچنین باید با این اسپل از لاوا حمایت و پشتیبانی کرد تا با کارت هایی مثل مینیون و… به راحتی حریف نتواند لاوا را نابود کند.

Goblins: این کارت برای پشتیبانی نیروهای خود و همچنین نابود کردن برج ها و دفاع نیز استفاده میشود و با توجه به مقدار اکسیر کم میتوان گفت تقریبا برای این عرشه مناسب خواهد بود.همچنین برای منحرف کردن نیروهای حریف بسیار کارآمد میباشد.

Ice Wizard: آیس ویزارد همانند ویزارد ضربه ی فراگیری وارد میکند.امّا در عوض سرعت ضربه ی او در هر ثانیه کمتر است. امّا چون او میتواند سرعت برج ها و نیرو ها را بگیرد این نقص او زیاد به چشم نمی آید.آیس ویزارد گاهی اوقات نیز برای مقابله با سرعت در حال حرکت شاهزاده و شاهزاده استفاده می شود.آیس ویزارد ها به خاطر ضربه فراگیری که دارند میتوانند با عدّه زیادی از نیرو ها نیز مقابله کنند.

Lava Hound: این کارت که مهمترین کارت اصل این عرشه میباشد با میزان سلامتی بسیار بالایی که دارد میتواند در برابر نیروهای حریف بسیار مقاومت کند و همچنین پس از نابودی به مینیون هایی تبدیل میشود که بر نیروها و یا برج های حریف بسیار آسیب میرساند.این کارت میتواند به عنوان تانکی هوایی عمل کند و نیروهای خود را در پشت این کارت رها کنید.

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *