سرویس اشتراک‌گذاری ویدئوی بدون تبلیغات گوگل راه‌اندازی شد

یوتیوب امروز صبح، “یوتیوب رد” یا همان YouTube Red را بعنوان اولین سرویس ویدئوی اشتراکی بدون تبلیغات گوگل عرضه کرد. این سرویس با ۹.۹۹ دلار در ماه ارائه می شود و شامل همه یوتیوب بدون هیچگونه تبلیغات می باشد. این سرویس همچنین قابلیت پخش ویدئو بر روی گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ به صورت آفلاین را دارد. همچنین یوتیوب رد شامل یوتیوب موزیک و اشتراک کامل سرویس استریم گوگل پلی موزیک می باشد.

یوتیوب رد شامل محتوای اصلی و همچنین محتواهایی (تکراری، بدون آگهی) از یوتیوب گیمینگ  و یوتیوب کیدز  می باشد. این مجموعه ی کامل از سرویس های ویدئویی گوگل، تحت عنوان یوتیوب رد با قیمت حدود ۱۰ دلار در ماه ارائه خواهد شد.

قابلیت هایی که قبلا با یوتیوب موزیک کی (YouTube Music Key) ارائه می شد، اینجا هم در دسترس می باشند. بعنوان مثال در حالیکه شما در یک برنامه ی کاملا متفاوت هستید قادر به پخش موزیک  در پس زمینه (بک گراند) گوشی هوشمند خود می باشید.

مزایای یوتیوب رد شامل پخش ویدئوها بدون آگهی تبلیغاتی و بی وقفه، ذخیره آفلاین ویدئوها و دیدن آفلاین آنها، پخش موسیقی بک گرند یعنی در حال استفاده از برنامه های دیگر، موسیقی نیز در پس‌زمینه گوشی پخش شود و اشتراک گوگل پلی موزیک بدون هیچگونه هزینه ای می باشد

گوگل نشان می دهد که مزایای یوتیوب رد با محتوای یوتیوب کار نمی کند و در حقیقت شامل کانال های پرداخت، اجاره فیلم (از طریق گوگل پلی) و پرداخت به ازای خرید و مشاهده صورت می گیرد.

سازندگان محتوا هنوز هم با یک درآمد ۵۵ درصدی از آگهی بدون یوتیوب رد کار می کنند. هنگامی که یوتیوب رد موثر واقع می شود، سازندگان به طور کامل بر خلاف نتفلیکس،  یک درصدی از درآمد کل اشتراک را بر اساس مدت زمانی که ویدئوهایشان در هر ماه مشاهده می شود، دریافت می کنند.

توجه کنید که اگر در حال حاضر شما مشترک گوگل پلی موزیک می باشید، دسترسی به یوتیوب رد برای شما به صورت رایگان می باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن اشتراک (گرفتن اطلاعات برای راه اندازی) از طریق وب سایت یوتیوب رد گوگل اقدام کنید.

منبع

 
One thought on “سرویس اشتراک‌گذاری ویدئوی بدون تبلیغات گوگل راه‌اندازی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *