معرفی بهترین کاستوم رام‌ها برای اچ‌تی‌سی وان M8

معرفی بهترین کاستوم رام‌ها برای اچ‌تی‌سی وان M8

اچ‌تی‌سی وان M8 یکی از پرچمداران سال ۲۰۱۴ بود که با طراحی بی‌نهایت زیبا و امکاناتی فراوان روانه بازار شد و محبوبیت فراوانی هم در میان کاربران پیدا کرد.  امروز معرفی بهترین کاستوم رام‌‌ها را به اچ‌تی‌سی M8 اختصاص داده‌ایم. پس اگر این گوشی را دارید، حتما همراه ما باشید.

کاستوم رام S.Team

S.Team از آن دسته کاستوم رام‌های پورت کننده پرچمداران جدید به گوشی‌های قدیمی است. این کاستوم رام بر پایه اندروید ۶٫۰٫۱ و رام رسمی اچ‌تی‌سی ۱۰ بوده و همین موضوع باعث شده تا شاهد پورت شدن تمامی اپ‌ها و قابلیت‌های اچ‌تی‌سی ۱۰ در این رام باشیم. رابط کاربری معروف اچ‌تی‌سی با نام سنس نسخه ۸ در این کاستوم رام قرار دارد. امکانات فراوان و بهبود عملکرد کلی دستگاه را می‌توان از ویژگی‌های شاخص این رام نامید.

تعدادی از ویژگی‌های خاص رام S.Team به شرح زیر است:

بر پایه اندروید ۶٫۰٫۱ و رام رسمی اچ‌تی‌سی ۱۰

اضافه شدن قابلیت Dolby BoomSound

رابط کاربری سنس ۸

پورت شدن تمام اپلیکیشن‌های رسمی اچ‌تی‌سی ۱۰

بهبود عملکرد کلی دستگاه

رام S.Team را می‌توانید از طریق این لینک برای اچ‌تی‌سی M8 خود، دانلود کنید. پیش از دانلود از هماهنگ بودن مدل گوشی با رام اطمینان پیدا کنید.

کاستوم رام Resurrection Remix

تا به امروز لیست برترین کاستوم رامی نبود که در آن خبری از Resurrection Remix نباشد. این کاستوم رام فوق‌العاده حرفه‌ای برای اچ‌تی‌سی ‌M8 هم موجود بوده و یک دنیای جدید را برای کاربران این گوشی ایجاد خواهد کرد. شخصی‌ سازی‌های فراوان، امکاناتی باور نکردنی، عملکرد عالی گوشی در همه زمینه‌ها، همه همراه با اندروید نوقا، عواملی هستند که شما را به سمت این رام جذب می‌کنند. خوشبختانه آپدیت‌های منظمی که برای Resurrection Remix منتشر می‌شود باعث پایداری زیاد آن شده‌اند.

تعدادی از ویژگی‌های خاص رام Resurrection Remix به شرح زیر است:

بر پایه اندروید ۷٫۱٫۱ و سیانوژن ۱۴٫۱

امکانات فراوان همراه با قابلیت شخصی‌ سازی در بخش‌های مختلف

بهبود سرعت و عملکرد دستگاه

افزایش عمر باتری

همراه با قابلیت‌های اندروید نوقا

رام Resurrection Remix را می‌توانید از طریق این لینک برای اچ‌تی‌سی M8 خود، دانلود کنید. پیش از دانلود از هماهنگ بودن مدل گوشی با رام اطمینان پیدا کنید.

کاستوم رام MIUI 8

MIUI هم از آن دسته رام‌هایی است که به‌دلیل محبوبیت بالایی که دارد برای اکثر گوشی‌های هوشمند ساخته و تولید شده است. زیبایی خاصی در رابط کاربری این رام موجود بوده که کاربران به سمتش کشیده می‌شوند. این رام زیبا برای اچ‌تی‌سی M8 موجود بوده و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

تعدادی از ویژگی‌های خاص رام MIUI به شرح زیر است:

بر پایه اندروید ۶٫۰٫۱

رابط کاربری بسیار زیبا و حرفه‌ای

قابلیت‌های فراوان

پورت شدن تمامی اپلیکیشن‌های اورجینال MIUI

بهبود باتری و عملکرد کلی دستگاه

رام MIUI 8 را می‌توانید از طریق این لینک برای اچ‌تی‌سی M8 خود، دانلود کنید. پیش از دانلود از هماهنگ بودن مدل گوشی با رام اطمینان پیدا کنید.

منبع

telegram-baner-521
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *