کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید!

کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید!

متأسفانه خرید و فروش برخی اقلام غیرقانونی و غیر شرعی در فضای مجازی این روزها بدون هیچ مانعی به راحتی صورت می‌گیرد.

این روزها ظاهراً هرچه بخواهید در اینترنت و فروشگاه‌های مجازی می‌توانید بیابید؛ از شیر مرغ تا جان آدمیزاد. اما ای کاش فقط به شیر مرغ و جان آدمیزاد ختم می‌شد. با خبرهایی که این روزها شنیده می‌شود دود از کله آدم بلند می‌شود. خبر از این قرار است که مشروبات الکلی و سلاح گرم را اینترنتی سفارش دهید و درِ خانه تحویل بگیرید.

این تیتر را خبرنگار روزنامه جوان زده است. وی برای اطمینان از صحت تبلیغات مربوط به فروش مشروبات الکلی در فضای مجازی و اینترنت، با یکی از این فروشندگان آنلاین، تلفنی تماس می‌گیرد و مشروب سفارش می‌دهد و با کمال تعجب جنس سفارش‌داده را در محل روزنامه جوان تحویل می‌گیرد.

شما به همین راحتی می‌توانید اجناسی را که فروش آنها در یک مملکت اسلامی از لحاظ شرعی و قانونی ممنوع است تهیه کنید. اگر اصل بر ممنوعیت است، پس نباید فرقی بین فروشگاه مجازی و واقعی باشد. اگر سری به اینستاگرام بزنید با صفحات مجازی‌ای مواجه می‌شوید که در آنها علناً فروش سلاح گرم و مشروبات الکلی صورت می‌گیرد. متأسفانه نبود نظارت کافی از سوی نهادهای مربوطه در فضای مجازی کار را به جایی رسانده که برخی کاربران به‌راحتی به چنین کارهای غیرقانونی اقدام می‌کنند. کارهایی که با جان مردم سروکار دارد و سلامت جسمی و زندگی آنها را به مخاطره می‌اندازد.

کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید! کلیک کنید، اسلحه و مشروبات الکلی را درِ خانه تحویل بگیرید!

منبع

برای ورود به کانال تلگرام روژان کلیک کنید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *