چطور میتوانیم حداکثر رزولوشن پیش فرض را در یوتیوب اندروید افزایش دهیم؟

چطور میتوانیم حداکثر رزولوشن پیش فرض را در یوتیوب اندروید افزایش دهیم؟

متاسفانه اپلیکیشن یوتیوب برای اندروید، رابط کاربری چندان کاربردی و لذت بخشی را در اختیار کاربران خود نمی گذارد. به عنوان یک مثال، وقتیکه تب اصلی یا همان خانه را باز می کند به جای اینکه ویدیوهای کانال های عضو شده را مشاهده کنید، یک لیست از ویدیوهایی که یوتیوب فکر می کند مطابق سلیقه شماست ظاهر می شود! علاوه بر این، ویدیوهایی که با یوتیوب اندروید باز می شوند برای اکثر کاربران با کیفیت بسیار پایین و غیر قابل تحمل ۱۴۴p پخش می شود. خوشبختانه می توان راه حل همه ی اینها را در یک اپلیکیشن و با بهره گیری از ماژول اکسپازد (Xposed) جست. با ما همراه باشید تا شما را با برنامه مذکور و نحوه کار با آن، آشنا کنیم.

پیش نیاز ها :

دستگاه اندرویدی روت شده

نصب بودن فریم ورک اکسپازد (Xposed)

فعال بودن گزینه منابع ناشناس (Unknown sources)

نصب و آپدیت بودن اپلیکیشن رسمی یوتیوب

اول از همه به بخش دانلود نصب کننده اکسپازد خود رفته و به جستجوی برنامه YourTube+ بپردازید. بعد از ضربه زدن روی نتیجه بالایی جستجو، وارد تب Versions شوید. سپس بر روی دکمه Download و بعد از اتمام دانلود روی دکمه Install ضربه بزنید. بعد از آن مطمئن شوید که ماژول فعال است و جهت اطمینان از اعمال تغییرات صورت گرفته، یکبار گوشی را خاموش و روشن کنید.

حداکثر رزولوشن پیش فرض را در یوتیوب اندروید

بعد از بالا آمدن دوباره گوشی، به لیست برنامه های خود رفته و YourTube+ را باز کنید. اگر قصد دارید صفحه اصلی پیش فرض برنامه یوتیوب را تغییر دهید بر روی قسمت Default Pane ضربه بزنید. در لیستی که ظاهر می شود جهت مشاهده ویدیوهای کانال های عضو شده می توانید گزینه My Subscriptions و یا جهت مشاهده ویدیوهای ترند شده و پر بازدید گزینه Trending را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر یکی از گزینه های Playlist یا Subscription را انتخاب کرده باشید نیاز است تا لینک مربوط به پلی لیست یا کانال مورد نظر خود را نیز وارد نمایید.

و اما با ضربه زدن روی قسمت Maximum default quality و ورود به آن، می توانید حداکثر کیفیت پیش فرض را انتخاب نمایید. بدین منظور کافیست در میان لیستی که ظاهر می شود، کیفیت موردنظر خود را از بین حداقل ۱۴۴p تا حداکثر ۲۱۶۰p انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که گزینه ی انتخابی باعث می شود از این پس تمام ویدیوهایی که مشاهده می کنید بصورت پیش فرض با این رزولوشن پخش شوند. البته همانطور که مشخص است این کار در صورتی انجام می پذیرد که کیفیت مربوطه برای آن ویدیو وجود داشته باشد.

حداکثر رزولوشن پیش فرض را در یوتیوب اندروید

همچنین در صورتیکه مشاهده می کنید برخی کیفیت ها به خوبی بر روی دستگاه شما پخش نمی شوند کافیست تیک گزینه Override device support را نیز فعال نمایید. بعد از این کار می توانید از تجربه جدید کار با یوتیوب بر روی اندروید لذت ببرید و از دست بزرگترین محدودیت های نسخه اصلی، راحت شوید.

حداکثر رزولوشن پیش فرض را در یوتیوب اندروید

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *