واتساپ پشتیبانی از تاچ سه بعدی را به iOS‌ اضافه کرد

با ورود تکنولوژی تاچ  سه بعدی به آیفون های جدید، توسعه دهندگان iOS سعی دارند تا در این زمینه پیشگام باشند و پشتیبانی از این قابلیت جدید در آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس را به اپلیکیشن های مختلف اضافه کنند.

اپل با معرفی آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس توانست قابلیت فورس تاچ را ارتقاء ببخشد و نام تاچ ۳D را برای آن انتخاب کند. این تکنولوژی جدید توانست یک روش جدید برای ارتباط کاربران با گوشی های هوشمند را به وجود بیاورد که دنیای اپلیکیشن ها نیز  با تاثیر پذیری از این تغییر متحول شد. برای مثال مدتی قبل شنیدیم که اپلیکیشن فیس بوک در iOS با پشتیبانی از لمس سه بعدی بروزرسانی شده است و اکنون نوبت به اپلیکیشن واتساپ رسیده که پیرو شرکت دارنده‌اش یعنی فیسبوک باشد.

با آخرین بروزرسانی اپلیکیشن واتساپ، اکنون می توانید حضور کاربردی تکنولوژی تاچ سه بعدی در آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس خود را در قسمتهای مختلف ببینید. با استفاده از این قابلیت در اپلیکیشن واتساپ، می توان به راحتی عکس ها، ویدیوها، لینک ها، مخاطبین و حتی موقعیت های ارسال و دریافت شده در چت های خود را انتخاب کرده و از قابلیت Peek and Pop استفاده کنید. قابلیت Peek and Pop قابلیتی ست که به کاربران اجازه می دهد تا پیام ها، تصاویر، ویدیوها و… را بدون باز کردن صفحه ببینند و انتخاب کنند. این کار تنها با فشار دادن طولانی مدت صفحه امکان پذیر است. این قابلیت به کاربران امکان می دهد تا بدون ترک کردن فعالیت های در حال انجام خود، به اتفاقاتی که در سایر اپلیکیشن ها می افتد نیز فکر کنند.

منبع

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *