ویدئویی از سه فوتبالیست معروف با قلیان در اینستاگرام منتشر شد

ویدئویی از سه فوتبالیست معروف با قلیان در اینستاگرام منتشر شد

پخش ویدئوی زنده توسط یکی از فوتبالیست‌های مطرح لیگ برتری از طریق قابلیت جدید اینستاگرام (Live story) حوالی ساعت ۱ بامداد چهارشنبه از وجود قلیان در شب نشینی سه نفره این بازیکنان خبر داد.

بامداد چهارشنبه بود که با رونمایی از قابلیت جدید اینستاگرام تحت عنوان Live story مخاطبان فوتبالدوست حاضر در این شبکه اجتماعی با صحنه‌ای عجیب روبه رو شدند. آن‌هایی که دنبال کننده صفحه یکی از فوتبالیست‌های مطرح و سرشناس یکی از تیم‌های بزرگ لیگ برتری هستند و حدود ساعت یک بامداد در اینستاگرام حاضر بودند ویدئویی غیرمنتظره از وجود قلیان در شب نشینی سه فوتبالیست معروف کشور را ملاحظه کردند.

براساس این قابلیت جدید شبکه اجتماعی اینستاگرام تحت عنوان Live story تصاویر ویدیویی به صورت زنده قابل پخش است، تکنولوژی که بلافاصله برای این سه فوتبالیست مطرح دردسرساز شده است.

این سه بازیکن که در یکی از تیم‌های مطرح پایتخت توپ می‌زنند م.م،‌ م.ط و س.ر بودند. هرچند نمی‌توان به طور قطع از استعمال قلیان توسط این سه بازیکن خبر داد اما نکته قابل تامل و در خور اشاره ابتدای امر ساعت ضبط این ویدئو و پس از آن وجود قلیان در مراسم شب نشینی آن‌هاست.

اینکه به چه دلیل فوتبالیست‌هایی در این سطح باید تا ساعت یک بامداد بیدار باشند و به جای استراحت، با حضور در شبکه های اجتماعی برای خود دردسرساز شوند. شب زنده داری، حضور در شبکه های اجتماعی و وجود قلیان در محفل سه نفره این بازیکنان مسائلی هستند که به راحتی نمی‌توان در دنیای حرفه‌ای فوتبال از کنار آن‌ها رد شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *