ثبت روح دختر بچه‌ی مرده در سلفی

ثبت روح دختر بچه‌ی مرده در سلفی پسر خانواده باعث وحشت مادرش شد!+ عکس

پسر نوجوان که در اتاق نسبتا تاریک عکس سلفی از خود گرفته بود با گفته های مادرش متوجه حضور روح دختر بچه‌ ای در عکس شد. اخبار و تصاویر مختلف منتشر شده در فضای مجازی با عنوان روح در عکس سلفی این حدس را که ارواح در اطراف ما حاضر هستند به واقعیت نزدیک می کند اما هرگز نمی توان در این مورد با اطمینان صحبت کرد .

مادری که روح دخترش را در عکس سلفی پسر نوجوانش دیده بود برای ثابت کردن نظرش این تصویر را در فضای مجازی منتشر کرد تا با کمک دوستانش بتواند به اطمینان برسد.

ثبت روح دختر بچه‌ی مرده در سلفی

پارتیشیا وینچستر  ۴۴ ساله با دیدن عکس یک روح در عکس سلفی پسر ۱۳ ساله شگفت زده شد و با کمی دقت روح حاضر در عکس را به دخترش که سالها پیش در یک حادثه از دست داده بود نسبت داد. او برای تایید آنچه در این عکس دیده بود تصویر را بین دوستان است به اشتراک گذاشت.

پسر نوجوان که در ابتدا متوجه یک روح و یا نشانی تصویری غیر عادی در عکس سلفی خود نشده بود بعد از صحبت های مادرش از یکی از دوستانش کمک خواست. دوست او با کشیدن یک خط قرمز دور قسمت عجیب در عکس، نظر مادر را تایید کرد.
ثبت روح دختر بچه‌ی مرده در سلفی

این زن معتقد است روح حاضر در عکس سلفی پسرش متعلق به دختر اوست. خانم پارتیشیا می گوید پسرم بعد از گرفتن یک عکس سلفی در فضای نسبتا تاریک اتاق متوجه حضور شی عجیب در عکس شد و برای روشن شدن این موضوع عکس را به من نشان داد که من بعد از دقت در تصویر متوجه روح حاضر در تصویر شدم.

دختر این خانواده در سال ۲۰۰۶ در یک حادثه دلخراش جان خود را از دست داد و بعد از آن چندین بار به دلیل اتفاقات عجیب و غریب اعضای خانواده احساس می کردند که روح آن در کنار آنها حضور دارد.

منبع

telegram-baner-1
One thought on “ثبت روح دختر بچه‌ی مرده در سلفی پسر خانواده باعث وحشت مادرش شد!+ عکس

  1. دکتررادین کوشان

    چنین چیزی محال است تمام چیزهایی که دیده میشوند مادی هستند عکس وتمام ان چیزهایی که در ان دیده میشوند نیز مادی اند اما روح بعد مادی ندارد در نتیجه هیچ گاه نمیتواند عینیت یابد.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *