چطور زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را تنظیم کنیم؟

چطور زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را تنظیم کنیم؟

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که مشغول استفاده از گوشی خود بوده‌اید ولی ناگهان صفحه نمایش آن خاموش شده است. این مورد اگر به دفعات کم رخ دهد اصلا آزار دهنده نیست ولی متاسفانه بعضی مواقع این مشکل مکررا و پشت سر هم اتفاق میفتد، مثل مواقعی که در حال خواندن یک فایل PDF روی صفحه‌ی گوشی هستید یا مشغول خواندن یک وب‌سایت خبری هستید.

امروز قصد داریم شرح دهیم که می توان زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را بصورت دستی تنظیم کرد. البته ممکن است بعضی از افراد مشکلی دقیقا برعکس آنجه که شرح داده‌ایم داشته باشند و همیشه احساس کنند که صفحه نمایش گوشی آن‌ها خیلی دیر خاموش میشود! این افراد نیز احتمالا تمایل دارند که تنظیمات گوشی خود را تغییر دهند تا از این پس صفحه نمایش گوشی آن‌ها کمی زودتر خاموش شود.

شما جز هر کدام از این دو دسته باشید فرقی نمیکند، در ادامه خواهیم گفت که چگونه میتوانید مدت زمان روشن بودن صفحه نمایش آیفون خود را کم یا زیاد کنید، یا کاری کنید که اصلا خاموش نشود مگر این‌که خودتان کلید پاور را فشار دهید. همراه ما باشید.

ابتدا وارد قسمت تنظیمات ایفون خود (Settings) شوید.

گزینه General را انتخاب کنید.

گزینه Auto-Lock را انتخاب کنید.

چطور زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را تنظیم کنیم؟ حالا میتوانید از میان گزینه‌های نمایش داده شده، مدت زمان مورد نظر خود برای روشن ماندن صفحه نمایش را انتخاب کنید. همانطور که میبینید، اینجا فقط تا ۵ دقیقه حق انتخاب دارید و اگر تمایل دارید صفحه‌ی گوشی شما بیش از ۵ دقیقه روشن بماند، باید گزینه‌ی Never را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه‌ی Never، صفحه‌ی گوشی شما آنقدر روشن میماند تا اینکه خودتان با فشار دادن کلید پاور خاموش کنید.
چطور زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را تنظیم کنیم؟

منبع

telegram-baner-1
3 thoughts on “چطور زمان خاموش شدن نمایشگر آیفون را تنظیم کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *