ایران خودرو از 207 صندوق‌دار و دنا پلاس رونمایی کرد

ایران خودرو از ۲۰۷ صندوق‌دار و دنا پلاس رونمایی کرد+ قیمت

ایران خودرو به تازگی از دو خودروی جدید خود رونمایی کرد. پژو ۲۰۷ صندوق‌دار و دنا پلاس دو محصول جدید این شرکت است که برای خبرنگاران و اصحاب رسانه کشور معرفی شد.

پژو ۲۰۷ جدید صندوقدار نیمه اول شهریور ماه سال آینده به بازار عرضه می شود ولی تولید انبوه آن اواخر اسفند امسال آغاز خواهد شد. قیمت پژو ۲۰۷ صندوق‌دار دنده‌ای حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان بالاتر از قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ خواهد بود. تولید ۲۰۷ صندوق‌دار با گیربکس اتوماتیک نیز در دستور کار می‌باشد.

ایران خودرو از 207 صندوق‌دار و دنا پلاس رونمایی کرد

دنا پلاس شاهد تغییرات بسیار و موثری بوده بطوریکه این خودرو با ۴ ایربگ و همچنین سانروف in-built، دوربین دید عقب و جایگزینی سیستم چندرسانه‌ای جدید قرار است در سال جاری به بازار عرضه شود.
ایران خودرو از 207 صندوق‌دار و دنا پلاس رونمایی کرد

ایران خودرو تغییرات دیگری همچون لامپ‌های ال.ای.دی دید در روز، چراغ‌های کوچک نئون که در خودروهای روز دنیا استفاده می‌شود را به دنا پلاس افزوده است. فیس‌لیفت دنا در مدت ۱۴ ماه و با هزینه‌ای بیش از ۵۰ میلیارد تومان در مرکز طراحی و توسعه ایران خودرو صورت گرفته است. گفتنی است طراحی داخلی و بیرونی دنا پلاس در خطوط روی گلگیر و درها، چراغ‌ها و غیره نسبت به مدل قبلی این خودرو متفاوت‌تر و زیباتر شده است.
ایران خودرو از 207 صندوق‌دار و دنا پلاس رونمایی کرد

زمان ورود دنای جدید به بازار اواخر سال‌جاری خواهد بود. قیمت دنای جدید نسبت به دنای معمولی حدود ۳ تا ۵ میلیون (تقریبا ۴۷ میلیون) افزایش خواهد داشت و همچنین در فازهای بعدی دنا با موتور توربوشارژ و همچنین با گیربکس اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می‌شود.

منبع

telegram-baner
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *