گوشی جدید وانپلاس از FCC گواهی دریافت کرد

اوایل هفته گذشته کمپانی وانپلاس تأیید کرد که در روز دوازدهم اکتبر قصد رونمایی از یک اسمارت فون جدید را دارد و ممکن است نام این اسمارت فون جدید وانپلاس ایکس باشد. گر چه هنوز عکسی از این گوشی منتشر نشده، اما به نظر می رسد که در حال حاضر به لطف کمیسیون ارتباطات فدرال ( FCC ) شانس دیدن عکس هایی از آن را پیدا کرده ایم.

FCC اخیراً یک گوشی رونمایی نشده از وان پلاس را با عنوان “وان ای ۱۰۰۵” تأیید کرده و همچنین دو عدد عکس از آن را در وب سایت خود قرار داده است. اگر چه این عکس ها خیلی با کیفیت و واضح نیستند، اما مشخص است که مربوط به دستگاهی است که تا کنون رونمایی نشده است. در این عکس ها می توانیم لوگوی وانپلاس را به همراه چیزی که به نظر می رسد لنز دوربین و فلاش LED باشد، در پشت دستگاه مشاهده کنیم. درگاه میکروUSB و بلندگو های دوگانه هم در قسمت پایین این گوشی گنجانده شده اند. قسمت روی گوشی هم همان طور که در عکس مشخص است، طراحی ساده ای دارد.

با توجه به جزئیاتی که از طریق وب سایت FCC دریافته ایم، گوشی One E1005 دارای یک پردازنده با کلاک ۱٫۹GHz است و از دیگر مشخصات آن می توان به پشتیبانی از LTE، Wi-Fi، GPS و بلوتوث نسخه ۴٫۰ و همچنین دارا بودن باتری ۲۴۵۰ میلی آمپر ساعتی اشاره کرد. دیگر اینکه ظاهراً طول این گوشی ۱۳۹ میلی متر است و بدین معنی است که نمایشگر آن احتمالاً حدود ۵ اینچ است. ( این مورد آخر، از شایعاتی است که در مورد گوشی وانپلاس ایکس مطرح شده است. )

البته باید گفت که این دستگاه جدید نشان داده شده توسط FCC ممکن است اصلاً گوشی وانپلاس ایکس نباشد. شایعاتی که قبلاً مطرح شده اند نشان می دهد که کمپانی وانپلاس ممکن است قصد داشته باشد، همزمان با گوشی وانپلاس ایکس، وانپلاس مینی را هم رونمایی کند. یا اینکه وانپلاس مینی همان وانپلاس ایکس است؟ برای یافتن پاسخ تمام این سوالات باید تا روز دوازده اکتبر صبر کنیم و ببینیم که چه اتفاقی می افتد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *