چطور دسته کنترلر را به پلی استیشن 4 متصل کنیم؟

چطور دسته کنترلر را به پلی استیشن ۴ متصل کنیم؟

اگه برای اولین بار بخواهید از دسته کنترلر پلی استیشن ۴ استفاده کنید ، یا یک دسته جدید بخرید و وصل کنید ، باید دسته را با دستگاه PS4 سینک کنید . سینک کردن یعنی اینکه پلی استیشن ۴ ، دسته را بشناسد و مثلا بداند که این دسته الان دسته یک است یا دو .

اتصال دسته کنترلر به پلی استیشن ۴ با کابل

برای شراع کافیست دسته را از طریق کابل USB به پلی استیشن ۴ وصل کنید . این کابل یک سرش کانکتور USB معمولی دارد که به PS4 متصل می شود و سر دیگرش هم کانکتور Micro USB است که به دسته پلی استیشن ۴ متصل می شود. به محض اینکه کابل را وصل کنید ، دستگاه ، کنترلر را شناخته و سینک می شود . بعد از سینک شدن دیگر می تونید کابل را از دسته جدا کنید و به صورت وایرلس بازی کنید . دسته تا آخرالزمان سینک باقی خواهد ماند .

اتصال دسته کنترلر به پلی استیشن ۴ از طریق بلوتوث

شاید خیلی ها طریقه اتصال دسته به PS4 را از طریق کابل بلد باشند ( منظورم سینک کردن بود ) اما می دانم که خیلی ها نمی دانند که به صورت وایرلس هم میشود دسته را به PS4 وصل کرد . مثل تمام دستگاه های بلوتوث ، دسته پلی استیشن ۴ هم می تواند با بقیه دستگاه ها Pair شود .

برای سینک کردن دسته با پلی استیشن ۴ به صورت وایرلس باید دستگاه را روشن کنید اما دسته را خاموش کنید ، حالا دکمه های Share و PS را همزمان فشار بدید و انقدر نگه دارید تا لامپ دسته PS4 شروع به چشمک زدن کند . منتظر بمانید تا دسته با دستگاه سینک شود . اگر نشد ، باید مراحل را مجددا تکرار کنید .

چطور دسته کنترلر را به پلی استیشن 4 متصل کنیم؟

نکته مهم اینه که اتصال دسته به PS4 از طریق وایرلس بیشتر برای مواقعی است که یک دسته دیگر به پلی استیشن ۴ وصل باشد . شما تا ۴ تا دسته را می تونید همزمان با پلی استیشن ۴ سینک بکنید.

منبع
2 thoughts on “چطور دسته کنترلر را به پلی استیشن ۴ متصل کنیم؟

  1. علیرضا

    واقعا عالی و مفید بود با کابل وصل نمیشد از دیشب تو مخم بود بعد این هم بگم وقتی شروع ب چشمک زدن کرد شما باید تو قسمت devices وارد بشید و بعد bluetooth اونجا دسته جدید رو انتخاب کنید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *