مایکروسافت از نسل دوم دستبندهای هوشمند خود رونمایی کرد

مایکروسافت دقایقی قبل در کنفرانس خود در شهر نیویورک، دومین نسخه از دستبند سلامتی مایکروسافت Band 2 را رونمایی کرد. این نسخه پاسخی است به نیازهای کاربران فعلی که همواره از مایکروسافت درخواست داشته اند. راحتی بیشتر، امکانات افزایش یافته و یک سنسور جدید، نتیجه تلاش های مایکروسافت برای طراحی یک گجت پوشیدنی زیباست.

هنگامی که مایکروسافت اولین Band را ارائه کرد، این اقدام به دلایل مختلفی برای همه جالب بود. اول اینکه کسی از مایکروسافت انتظار تولید چنین ابزاری را نداشت و دوم اینکه این گجت با ساعت های هوشمند تفاوت زیادی داشت. در آن زمان اپل واچ هنوز از راه نرسیده بود و ابزارهای پوشیدنی اندرویدی در آغاز راه خود بودند.

band 2

با معرفی  Band 2، مایکروسافت امیدوار است که بتواند مخاطبان بیشتری برای این محصول جذب کند. بهبود عملکرد لمسی و حفاظت با گوریلا گلاس ۳ از مشخصات این دستبند هستند. همچنین وجود یک سنسور جدید بارومتر برای سنجش تغییرات ارتفاع به صورت بلادرنگ، می تواند گزینه مناسبی برای ورزشکاران حرفه ای باشد. این دستبند وضعیت ورزشی را به خوبی تشخیص می دهد. اینکه کاربرش در حال تمرین است و یا واقعاً بازی می کند، از مهارت های Band 2 به شمار می رود.

GPS ، نظارت اشعه ماوراء بنفش، ردیابی خواب، محاسبه کالری، و اپلیکیشن مایکروسافت Health از دیگر امکانات این ابزار محسوب می شوند. محاسبه بیشترین میزان اکسیژن مورد نیاز برای یک ورزشکار نیز امکان جالبی است که فقط در دستبند مایکروسافت یافت می شود.

علاوه بر این ها، طراحی دستبند مایکروسافت بسیار بهتر از قبل شده و با بستن آن به مچ دست، زیبایی آن را احساس خواهید کرد. حضور گرم کرتانا نیز جان تازه ای به دستبند جدید مایکروسافت بخشیده است. این دستنبد هوشمند از هم اکنون به قیمت ۲۴۹ دلار پیش فروش می شود و از ۳۰ اکتبر عرضه آن آغاز خواهد شد.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *