واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو

واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو +تصاویر

روز گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا پیام تبریکی پر از کنایه منتشر کرد که در فضای مجازی بسیار پر حاشیه شده است.

در شب سال نوی میلادی دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در پیامی که روی صفحه توییتر خود منتشر کرد، آغاز سال ۲۰۱۷ را به مردم آمریکا و مخالفانش تبریک گفت. این پیام به شرح زیر است: «سال جدید را به همه تبریک می گویم. از جمله به خیل دشمنانم و آنهایی که با من مبارزه کردند و آن قدر شکست سختی خوردند که نمی دانند چه کنند. با عشق!»

واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو

پیام نیشدار ترامپ اصلا به مذاق مخالفان خوش نیامد. برایان کرانستون، بازیگر مجموعه مشهور «برکینگ بد» یکی از کسانی بود که می گفت با انتخاب ترامپ مهاجرت خواهد کرد. اگرچه او مهاجرت نکرده اما در توییتر پاسخ رئیس جمهور منتخب را داده است: «رئیس جمهور منتخب عزیز! من دارم واقعا تلاش می کنم که به تو زمان بدم تا یه رهبر بشی. اما حتی پیام تبریکت نیشدار است. نمی شه یه برنده «رو اعصاب» نباشی؟!»
واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو

مایکل مور، مستند ساز سرشناس آمریکایی هم پیام مت اوسوالت را باز نشر داده و نوشته بود هیچ جوابی بهتر از این نیست. اوسوالت در توییترش نوشته: «این (پیام) مثل چیزی است که جوکر درست قبل از رها کردن زنبورهای کشنده در گاتهام می گوید!»
واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو

کیت اولبرمن، مجری و گزارشگر ورزشی آمریکا که اتفاقا کارشناس مسائل سیاسی کشورش هم به حساب می آید، اما با هشتگ «رئیس جمهور اقلیت»، نوشته :« همین طور دونالد ترامپ: در رای گیری مردمی چه کسی بود که دوباره شکست سختی خورد؟!»
واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو

جالب است سال گذشته که دونالد ترامپ به رای مردم احتیاج داشته، پیام تبریک بسیار محترمانه تری منتشر کرده و در آن ضمن آرزوی سلامتی و سالی خوش، از رای دهنده ها خواسته بود تا در سال ۲۰۱۶ کمک کنند تا با هم «آمریکا را دوباره بزرگ کنند!» اما اگر به پیام تبریک سال ۲۰۱۵ ترامپ رجوع کنیم، باز لحن نیشدار و زشت این میلیاردر آمریکایی را می بینیم. از این جهت خیلی ها پیام تبریک امسال را شبیه پیام تبریک سال ۲۰۱۵ ترامپ می دانند.

هالیوود همیشه علیه ترامپ فعالیت کرده و این موضوع اصلا چیز جدیدی نیست. تعداد سلبریتی های درجه یک حامی رئیس جمهور منتخب آمریکا شاید کمتر از تعداد انگشتان یک دست شوند. به عنوان مثال در مراسم سال نوی دونالد ترامپ که در فلوریدا برگزار شد، سیلوستر استالونه از جمله معدود سلبریتی های حاضر بود. با توجه به این که هنرمندان آمریکایی به هر اتفاق کوچکی، حتی پیام سال نوی ترامپ واکنش نشان می دهند، این موضوع می تواند مشکلاتی را در طول دوره حکومت رئیس جمهور منتخب در کاخ سفید همراه داشته باشد.

منبع: تسنیم
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *