اسکورسیزی بزودی ساخت فیلم The Devil in the White City را آغاز خواهد کرد

مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) دوران کاری خود به عنوان فیلم‌ساز را از سال ۱۹۶۰ آغاز کرد ولی اوج دوران کاری او را می‌توان از دهه گذشته تا به اکنون دانست. او با فیلم The Departed «جدا افتاده» در سال ۲۰۰۶ اولین اسکار خود را به دست آورد، در سال ۲۰۱۱ با عنوان Hugo ستایش منتقدان سراسر جهان را به دست آورد و در سال ۲۰۱۳ با فیلم The Wolf Of Wall Street «گرگ خیابان وال استریت» به موفقیت تجاری دست یافت.

فیلم جدید او نیز تحت عنوان Silence «سکون» به تازگی منتشر شد و نقدهای مثبت بسیاری را به همراه داشت. (گرچه توسط گلدن گلوب نادیده گرفته‌شد)

بر اساس آنچه می‌دانیم پروژه بعدی اسکورسزی The Irishman «ایرلندی» نام دارد، فیلمی با فضای گانگستری که او را بار دیگر در کنار بزرگانی چون رابرت دنیرو (Robert De Niro) و آل پاچینو (Al Pacino) قرار خواهد داد. اخیرا نیز گزارشی پیرامون این موضوع منتشر شد که اسکورسیزی برای این فیلم به منظور پایین آوردن سن دنیرو، از همان تکنولوژی استفاده خواهد کرد که اخیرا در فیلم Rogue One از آن استفاده شد. اما چه خبر از دیگر فیلم‌های این کارگردان، اقتباس از The Devil In The White City با بازی لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) ؟

در مصاحبه اخیر با Toronto Sun در راستای تبلیغات برای فیلم «سکوت»، اسکورسیزی در مورد The Devil In The White City نیز صحبت کرد. اسکوسیزی به این موضوع اشاره کرد که او به منظور اتمام کارهایش در فیلم «سکوت»، برای مدت کوتاه، دیگر پروژه‌هایش را متوقف کرد ولی در سال آینده روند تولید آن فیلم نیز آغاز خواهد شد.

در حال حاضر، فیلم‌نامه‌ای وجود دارد که برای مدتی بر روی آن کار کردیم… یکی از موضوعاتی که باید به خاطر «سکوت» به مدت شش ماه کنار می‌گذاشتم، نظارت بر روی آن فیلم‌نامه بود. آنها از من خواسته‌اند تا بار دیگر در ماه ژانویه به این پروژه بازگردم، چون واقعا با داستانی فوق‌العاده روبرو هستیم.

منبع: ScreenRant
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *