شوخی جالب رضا عطاران با جنیفر لوپز در اینستاگرام+ عکس

رضا عطاران در جدیدترین پست اینستاگرامش تصویر متفاوتی از خود و بازیگر زن آمریکایی را منتشر کرد.

رضا عطاران کارگردان و ستاره خلاق سینمای ایران یکی از سوپراستارهای محبوب جامعه است که بیشتر او را با کارهای طنز در تلویزیون و سینما میشناسیم . ستاره موفق این روزهای تلویزیون باز هم مانند کارهای زیبایش در دنیای هنر شگفتی آفرید . این هنرمند محبوب عکسی از خودش و بازیگر و خواننده آمریکایی منتشر کرد و نوشته ای طنز آلود در اینستاگرامش به یادگار گذاشت .

رضا عطاران آخرین پست اینستاگرامش را به شوخی جالبی با جنیفر لوپز اختصاص داد.

رضا عطاران بازیگر و کارگردان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

«خوردیم به هم ، محکم ، باصورت ….به خیر گذشت»

شوخی جالب رضا عطاران با جنیفر لوپز در اینستاگرامرضا عطاان کار اصلی خود را در دهه ۱۳۶۰ در تئاتر مشهد با مرحوم حسن حامد شروع کرد، در این دوران او تماما نقش های غیرکمیک بازی کرد و تا سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

عطاران در سال ۱۳۷۳ با مجموعه ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری در کنار بازیگرانی چون رضا شفیعی جم، نصرالله رادش، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی کارهای کمدی بازی کرد.

وی در میانه سال ۱۳۷۷ به همراه مجید صالحی و یوسف تیموری در گروه کودک و نوجوان شبکه یک تلویزیون، مجموعه “مجید دلبندم” و در سال ۱۳۷۹ مجموعه “قطار ابدی” را عرضه کرد و از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ مجموعه های سیب خنده، ستاره ها، کوچه اقاقیا را ارائه کرد.

همچنین عطاران گروه موسیقی دمپایی را به همراه یوسف تیموری و چند تن دیگر تشکیل داد.

وی در سال ۱۳۸۳ وارد عرصه تولید سریال های مناسبتی ماه رمضان شد و سریال خانه به دوش را ساخت. پس از آن در سال ۱۳۸۴ مجموعه متهم گریخت را به نویسندگی سعید آقاخانی، کارگردانی کرد.

رضا عطاران همچنین در چند فیلم سینمایی ازجمله هوو و تیغ زن، کلاهی برای باران و اسب حیوان نجیبی است بازی کرده است.

دیگر ساخته وی سریالی به نام ترش و شیرین بود که در نوروز ۱۳۸۶ از شبکه سوم تلویزیون ایران پخش شد. او همچنین در ماه رمضان سال ۸۷ مجموعه تلویزیونی بزنگاه را کارگردانی کرده است.

در کارنامه رضا عطاران کارگردانی فیلم نیز به چشم می خورد. وی در سال ۱۳۹۰ اولین فیلم سینمایی خود را با نام خوابم می آد کارگردانی کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *