خلاصه قسمت پایانی Westworld منتشر شد

خلاصه قسمت پایانی Westworld منتشر شد: قسمتی نود دقیقه‌ای در انتظار طرفداران

در قسمت ماقبل پایانی فصل اول سریال پر خرج Westworld که طرفداران نظریه‌پرداز زیادی را نیز دارد، یکی از رازهای پرتعداد این سریال فاش شد که هفته‌ها است اینترنت و فضای مجازی را به خود مشغول کرده‌است. در این یک ساعت، سریال به مسائل بسیاری پاسخ می‌دهد، اما به نوعی می‌خواهد سوالات زیادی را نیز طرح کند تا طرفدارن را سرگردان رها نماید که شخصت‌های کلیدی سریال واقعا در کجا (و یا حتی در چه زمانی) هستد و چه سرنوشتی در قسمت آخر فصل در انتظار آنها خواهد بود.

پیش‌نمایش قسمت دهم سریال با عنوان «ذهن دوگانه»، بسیاری از «لذت‌های خشن را که به پایان خشن ختم می‌شوند»، به نمایش خواهد گذاشت.

دکتر فورد با بازی آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) با لحنی خاص در مورد نقشی که داستان‌سرایی در کودکی‌اش داشته حرف می‌زند و اینکه همانطورکه پارک به کمک او ساخته شده‌است، داستان ها هم به مردم کمک می‌کنند تا به هویت واقعی‌شان پی ببرند. فورد همیشه از علاقه‌اش به داستان خوب حرف می‌زند. «داستان‌ها به ما کمک می‌کنند تا کسی باشیم که آرزویش را داریم. دروغ هایی را بگوییم که حقیقتی عمیق‌تر را بیان می‌کنند».

هم زمان با پخش تریلر قسمت پایانی، شبکه کابلی HBO یک خلاصه رسمی را نیز از این قسمت منتشر کرده‌است که در آن علاوه بر نود دقیقه‌ای بودن قسمت پایانی، به داستان کلی و آنچه که طرفداران باید انتظارش را داشته‌باشند اشاره شده‌است و البته این ارائه‌ی کلی کماکان مبهم است!!! اما علی‌رغم جزئیات کلیدی که کماکان بی‌جواب می‌مانند، احتمالا نکات بسیاری برای برطرف کردن عطش طرفداران در این اپیزود ارائه خواهد شد. خلاصه منتشر شده به شرح زیر است:

«فورد داستان خونین جدیدش را آشکار می‌سازد. دلوریس با بازی اون ریجل وود (Evan Rachel Wood) هویتش را به آغوش می‌کشد. میو با بازی ثندی نیوتون (Thandie Newton) نقشه‌اش را به اجرا در می آورد…»

اپیزود دهم سریال Westworld به نویسندگی لیسا جوی (Lisa Joy) و جاناتان نولان (Jonathan Nolan) و به کارگردانی جاناتان نولان قرار است در یک اپیزود نود دقیقه‌ای بکوشد تا جایی که می‌تواند به سوالات پاسخ دهد و بستر را برای فصل دومی که از حالا انتظارش را می‌کشیم فراهم کند. «ذهن دوگانه» روز یکشنبه از شبکه HBO پخش خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *