امیلیا کلارک هم به جمع بازیگران فیلم Han Solo اضافه شد

امیلیا کلارک هم به جمع بازیگران فیلم Han Solo اضافه شد

بی شک الآن بهترین زمان برای علاقمند شدن به جنگ ستارگان است. در کمتر از یک ماه  Rogue One: A Star Wars Story اکران خواهد شد و در سال آینده نیز Star Wars: Episode VIII «جنگ ستارگان: قسمت هشتم» که در حال حاظر در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد اکران می‌شود.

فیل لورد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) سخت در تلاش هستند تا مجموعه فیلم‌های Han Solo «هان سولو» ساخته شود. قرار است که فیلمبرداری فیلم را در ژانویه ۲۰۱۷ آغاز شود.

انتخاب بازیگران برای فیلم‌سازان بسیار مهم بوده است. به تازگی دونالد گلوور (Donald Glover) برای بازی در نقش لاندو کلرسین (Lando Calrissian) به تیم بازیگری پیوسته است، ولی تعداد زیادی نقش خالی وجود دارد که باید توسط بازیگران جدید پر شود.

شایعات زیای نیز درباره‌ی شخصیت زن اصلی فیلم وجود داشت و نام‌های تسا تامپسون (Tessa Thompson) و زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) نیز در این میان به زبان آمد. احتمالاً این نقش توسط امیلیا کلارک (Emilia Clarke) از سریال Game Of Thrones پر شود. هنوز اطلاعاتی درباره‌ی نقش امیلیا کلارک فاش نشده است که این سیاست همیشگی لوکاس فیلم محسوب می‌شود.

امیلیا کلارک هم به جمع بازیگران فیلم Han Solo اضافه شد

کسانی که اخبار توسعه فیلم را دنبال کرده باشند؛ اطلاع دارند که در مقطعی دیزنی و لوکاس فیلم دنبال بازیگری غیر سفید پوست برای پرکردن نقش شخصیت اصلی در فیلم بود. حالا به نظر می‌رسد که تصمیم دیزنی تغییر کرده باشد؛ چون غیرقابل باور خواهد بود که دیزنی کلارک را برای بازی در نقشی کوچک به تیم بازیگران اضافه کند. شاید این موضوع برای بعضی از طرفداران که به تنوع فیلم‌های جنگ ستارگان علاقه داشتند خبری بد باشد.




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *