فصل سوم سریال خانه پوشالی از دوشنبه در شبکه نمایش پخش خواهد شد

این شبکه که در سال‌های پیش متصل به آرشیو رسانه ملی به پخش آثار قدیمی سینما و تلویزیون می‌پرداخت به تازگی به فاز تولید محتوا هم ورود کرده و در قدم اول سریال خانه پوشالی را با دوبله‌ای منحصربفرد روی آنتن فرستاده است؛ این اقدام با اقبال مخاطبان هم روبرو شده و البته شبکه نمایش را در شمار شبکه‌های پرمخاطب هفته‌های اخیر قرار داده است.

محمد حسام پور مدیر تأمین برنامه شبکه نمایش با اعلام خبر پخش فصل سوم سریال خانه پوشالی از دوشنبه ۲۴ آبان ماه، بیان داشت: فصل سوم سریال دوبله شده از دوشنبه شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود. تکرار آن هم در روز بعد و در ساعت‌های ۹ و ۱۵٫۳۰ صورت خواهد گرفت. دوبله فصل چهارم هم در جریان است و تاکنون ۴ قسمت آن انجام شده است.

مدیر تأمین محتوای شبکه نمایش ادامه داد: در فصل سوم کماکان فرانسیس محوریت درام است وبه عنوان پوپولیست و هوچی گر صندلی کاخ ریاست جمهوری آمریکا را فتح می‌کند؛ نکته‌ای که شاید با انتخاب ترامپ به ریاست جمهوری ایالات متحده می‌تواند جالب توجه باشد. برخی شعارها چون ایجاد اشتغال برای مردم آمریکا، بحران داخلی آمریکا و تقابل با قدرت‌های منطقه‌ای قرابت عجیبی با شرایط این روزهای آمریکا دارد.

حسام پور درباره روند آماده سازی این سریال اظهار داشت: پس از تحلیل محتوای سریال خانه پوشالی درشبکه نمایش ، آماده سازی سریال شروع شد و طبعاً نظرات کارشناسی شبکه نمایش به اطلاع مدیران سیما رسانده و اجرایی شد. درباره علت پخش خانه پوشالی در این زمان باید گفت توجه به مناسبات سیاسی و فرهنگی، کار ذاتی رسانه است و طبعاً پخش سریال در ایام رقابت‌های نامزدهای انتخاباتی آمریکا، کمک بزرگی به درک واقعیت‌های ملموس‌تری از جامعه آمریکا به زبان درام می‌کرد.

وی با بیان اینکه پخش سریال‌های جذاب در دستور کار شبکه نمایش است ادامه داد: شبکه نمایش مولود دوران دیجیتال است و شبکه تخصصی فیلم و سریال است و برنامه ریزی برمبنای انتخاب بهترین‌ها برای پخش صورت می‌گیرد و در این راستا درنظر داریم بعد از خانه پوشالی چند سریال جذاب دیگر را هم روی آنتن بفرستیم. از جمله این سریال‌ها ریشه‌ها که بر اساس رمان معروف الکس هیلی ساخته شده و بیانگرتاریخ ننگین برده داری است، پخش خواهد شد. البته این سریال نیز دو نسخه دارد؛ شبکه نمایش در گام نخست ابتدا نسخه قدیمی آن را که به عنوان یکی از پر بیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون در دنیا شناخته می‌شود را پخش خواهد کرد و در ادامه بازسازی سال ۲۰۱۶ این سریال را نیز پخش می‌کنیم.

خرید رایت

مدیر تأمین برنامه شبکه  نمایش درباره چگونگی خرید رایت این سریال که از طریق سامانه آمریکایی ویدیوی درخواستی نتفلیکس عرضه شده است اظهار داشت: فرآیند خرید رایت محصولات فرآیندی پیچیده است که اداره کل تأمین خارجی سازمان تصمیم گیرنده آن است. درخواست شبکه نمایش برای دریافت رایت این سریال نیز به این اداره کل ارسال شد و طبعاً طبق روال مرسوم در تلویزیون ، اداره کل تأمین خارجی سیما، مکاتبات لازم با صاحبان رایت سریال را انجام می‌دهد.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *