چطور از مخاطبین در اندروید بک‌آپ بگیریم؟

چطور از مخاطبین در اندروید بک‌آپ بگیریم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که به دلایل مختلف خواسته اید از مخاطبین تلفن همراه اندرویدی خود نسخه ی پشتیبان بگیرید. حالا به هر دلیلی که شده (مثلا خواسته اید جهت اطمینان یک نسخه پشتیبان داشته باشید و یا اینکه تلفن هوشمند اندرویدی جدیدی خریده اید و می خواهید مخاطبین خود را به ان انتقال بدهید). پس اگر می خواهید نحوه پشتیبان گیری از مخاطبین در اندروید را یاد بگیرید در ادامه ی مطلب همراه ما باشید.

برای پشتیبان گیری از مخاطبین در اندروید بدون برنامه:

۱- ابتدا وارد اپلکیشن مخاطبین (contacts) شوید.

۲- با زدن دکمه لمسی منو، منو را باز کنید و در آنجا گزینه ی import/eport را بزنید.

۳- در منوی باز شده بسته به مدل گوشی شما ممکن است گزینه های مختلفی باشد، یکی از گزینه ها export to SD card است که بهترین حالت ممکن است و از مخاطبین شما یک فایل پشتیبان در کارت حافظه ایجاد می کند. گزینه ی بعدی که ممکن است وجود داشته باشد، export to storage است و دیگری export to sim card توجه داشته باشید که اگز به سیم کارت بزنید، با توجه به حافظه ی محدود سیم کارت اولا تعداد مخاطب محدودی را می توانید بزنید و دوم اینکه اسم آنها کوتاه می شود و سوم اینکه عکس و سایر مشخصات آنها در داخل سیم کارت ذخیره نیم شود.

پشتیبان گیری از مخاطبین در اندروید با برنامه:

ممکن است تلفن شما قابلیت بالا را نداشته باشد و یا اینکه بخواهید به هر دلیلی از برنامه برای انجام پشتیبان گیری از مخاطبین در اندروید استفاده کنید. در این صورت می توانید از برامه هایی که در ادامه معرفی می شود برای انجام عمل پشتیبانی گیری از مخاطبین اندروید استفاده نمایید. برنامه ها و اپلکیشن های مختلفی برای پشتیبان گیری از لیست مخاطبان در اندروید وجود دارد که با وجود برخی از امکانات و ظاهر های متفاوت تقریبا همگی یک کار را انجام می دهند و آن پشتیبان گیری از مخاطبین در اندروید است!
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *