چادویک بوزمن بازیگر فیلم Seventeen Bridges شد

برایان کرک (Brian Kirk) کارگردان و آدام مرویس (Adam Mervis) نویسنده Seventeen Bridges هستند. هفده پل درباره کارآگاهی است که بعد از برخورد با قاتل یک افسر پلیس، مورد سوء قصد قرار می‌گیرد.

آدام فوگلسون (Adam Fogelson)، مدیر استودیو STXfilms، گفته:

STX تیم رویایی از همکاران را در پروژه هفده پل دور هم جمع کرده که استعدادهای جهانی دو فیلم اکشن بزرگ هستند که فیلم مهیج جدیدی خواهند ساخت که با دیگر درام‌های جنایی رقابت می‌کند. خلاقیت و کاریزمای انکارناشدنی چادویک بوزمن، میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا را جذب پلنگ سیاه کرد و انرژی تازه‌ای وارد ژانر اکشنی مانند انتقام‌جویان: جنگ ابدیت نمود. شیوه منحصر به فرد و هوشمندانه آن‌ها در فیلم‌سازی عالی است و با حضور برایان کرک، این فیلم فراتر از یک فیلم ظاهر خواهد شد.

بوزمن در نقش تکیلا در فیلم پلنگ سیاه و انتقام‌جویان: جنگ ابدیت و همچنین فیلم‌های ۴۲ و مارشال، Get on Up و درام Draft Day بازی کرده است. بوزمن و کولز این فیلم را براساس سرگذشت هاکین اُلوسی، The Stars in My Soul، می‌سازند. این دو سر فیلم مهیج Message From the King (پیامی از پادشاه) همکاری داشته‌اند که بوزمن در آن بازی کرد و با کولز تهیه‌کنندگی فیلم را برعهده داشت.

هفده پل از سپتامبر ۲۰۱۸ شروع به تولید می‌کند.

منبع
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *