شایعه: گلکسی S8 سامسونگ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود

گلکسی نوت ۷ سامسونگ هنوز درست و درمان پایش به بازار باز نشده اما بازار داغ شایعات بی وقفه به کار خود ادامه می دهد و بسیاری از منابع این حوزه شایعه پردازی در خصوص عرضه ی پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی S8 را از همین حالا شروع کرده اند. به تازگی شایعه ای از سوی یکی از منابع چینی به نام «i ice universe» منتشر شده که به نظر نمی رسد چندان هم دور از دسترس باشد، به ویژه آنکه از سوی کسی منتشر می شود که سابقه ی جالبی در شایعه پراکنی دارد. به نقل از این منبع ظاهراً قرار است گلکسی S8 سامسونگ به دوربین دوگانه و سنسور هایی مجهز باشد که از سوی بخش دوربین سامسونگ و سونی تأمین خواهند شد.

هنوز برای آنکه بگوییم سامسونگ با گلکسی S8 برای مشتریان خود چه ویژگی هایی به ارمغان می آورد خیلی زود است، اما احتمال آنکه دوربین دوگانه با این دستگاه بازگشت قدرتمندانه ای داشته باشد بسیار زیاد است. بر اساس شایعات حتی اپل نیز با قرار دادن دوربین دوگانه روی موبایل های سری آیفون ۷ خود با این موج همراه شده است.

به نقل از همان منبع، پنل پشتی گلکسی S8 سامسونگ با دو دوربین همراه خواهد شد؛ یکی با دیافراگم f/2.0 و دیگری با دیافراگم f/2.3. آنگونه که ادعا شده سنسور ها از سوی بخش های دوربین سامسونگ و سونی تأمین خواهند شد، اما معلوم نیست آیا هر دوی آنها در ساخت هر دو ماژول نقش دارند یا هر کدام تنها روی ساخت یکی از ماژول ها متمرکز خواهند بود. در هر صورت باید توجه داشت که هنوز برای این شایعات و رد یا تأیید آنها خیلی زود است.

دوربین دوگانه به کنار، شایعات دیگری نیز پیرامون گلکسی S8 سامسونگ وجود دارند که بر اساس آنها پرچمدار یاد شده به نمایشگر ۴K مجهز خواهد بود و در فوریه ی ۲۰۱۷ (بهمن سال جاری) معرفی خواهد شد که با توجه به معرفی گلکسی S7 در ماه فوریه در MWC و عرضه ی آن چند هفته بعد، کاملاً باورپذیر به نظر می رسد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *