رامین جوادی موسیقی Gears of War 4 را خواهد ساخت

رامین جوادی موسیقی Gears of War 4 را خواهد ساخت

این روزها رامین جوادی را خیلی ها با سریال محبوب Game of Thrones می شناسند. او که سابقه همکاری با هانس زیمر معروف را داشته و موزیک آثار مهمی از جمله فرار از زندان و مرد آهنی هم در کارنامه دارد، با جادوی خود توانست اتفاقات دنیای تاج و تخت را بیش از همیشه حماسی تر کند. اکنون گزارشات جدیدتری پیرامون Gears of War 4 به دست رسیده که از بازگشت جوادی به صنعت بازی های ویدیویی خبر می دهند.

بر اساس ویدیو پشت صحنه ای که از روند ساخت موسیقی گیرز او وار ۴ منتشر شده، رامین جوادی به همراه تیمش مسئولیت بخش شنیداری این پروژه عظیم مایکروسافت را برعهده گرفته اند. او طی این ویدیو، توضیحاتی از قطعه های بازی می دهد و می توانید قسمتی از موسیقی های عنوان مورد بحث را بشنوید. به اعتقاد جوادی، با وجود این که ریتم اکشن بازی جذاب است ولی هیجانات احساسی بازی هم توانستند به تصمیم او کمک کنند.

خود راد فرگوسن، کارگردان قسمت چهارم، از این اتفاق بسیار خشنود است: «فرنچایزهای کمی وجود دارند که می توانند همانند گیرز آو وار، دامنه احساسات گوناگونی را به نمایش بگذارند. بنابراین اگر می خواهید مخاطب با بازی ارتباط برقرار نماید، به کسی نیاز دارید که بتواند این احساسات را در قالب موسیقی بیان کند. ما به دنبال چنین کسی گشتیم و رامین جوادی انتخاب مشخصی بود.»

بد نیست بدانید رامین جوادی تاکنون نامزد چندین جایزه مهم جهانی شده است. آخرین بازی که او آهنگ سازی کرد، Medal of Honor: Warfighter بود که با وجود امتیازات پایینش توانست از دیدگاه شنیداری عملکرد خوبی داشته باشد. فیلم های Warcraft و Pacific Rim از دیگر کارهای مهم او به حساب می آیند. گیرز آو وار ۴ یازدهم اکتبر امسال برای اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *