دعوتنامه رویداد مطبوعاتی سونی در IFA 2016 ارسال شد

این روزها همه جا حال و هوای IFA دارد و همه منتظرند تا ببینند غول های فناوری در نمایشگاه بین المللی برلین چه محصولاتی را عرضه می کنند. در همین رابطه، سونی به تازگی دعوت نامه مراسم اول سپتامبر برای رسانه ها را ارسال کرده. این برنامه که در غرفه کمپانی فوق در «Messe Berlin» برگزار می شود، رونمایی از گجت های جدید و متنوعی را در پی خواهد داشت.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، ابزارهایی از قبیل تلفن همراه، هدست واقعیت مجازی، لامپ، دوربین، دستگاه پخش موسیقی، و حتی دستگاهی شبیه به آرواره های تمساح در این دعوتنامه دیده می شوند.

طبیعتاً معرفی تلفن همراه یکی از محبوب ترین بخش های مراسم IFA 2016 خواهد بود و همان طور که پیش تر اطلاع یافتید، در این رویداد احتمالاً اسمارت فون اکسپریا XR از سوی سونی معرفی می شود، که شایعات مختلفی از آن به گوش رسیده.

لازم به ذکر است احتمال معرفی هدست واقعیت مجازی برای محصولات موبایل بسیار ناچیز است، و به نظر می رسد این شرکت قصد دارد ابزارهای VR برای پلی استیشن را رونمایی نماید، ضمن اینکه فرصت خوبی برای نمایش آخرین تلویزیون های صفحه تخت و دلربایی از علاقه مندان سیستم های سینمای خانگی برای آنها فراهم شده.

به هر ترتیب، باید تا تاریخ یاد شده منتظر باشیم تا ببینیم سونی در چه حوزه هایی فعالیت بیشتری داشته و چه محصولات و فناوری های جدیدی را معرفی خواهد کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *