جزئیات آیفون ۷ پلاس از طریق بنچمارک Geekbench فاش شد

تصویری که گفته می شود نتایج عملکرد آیفون ۷ پلاس در تست Geekbench را نشان می دهد به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و خبر از وجود پردازنده دو هسته ای ARM با سرعت کلاک ۲٫۳۷ گیگاهرتز و ۳ گیگابایت رم برای این محصول می دهد.

این عکس که روی سایت چینی Weibo قرار داده شده و سایت هلندی Techtastic.nl آن را کشف کرده نتایج عملکرد مدلی از آیفون با کد سخت افزاری iPhone9,2 را در تست های تک و چند هسته ای نشان می دهد. صرفا برای آنکه مقایسه ای داشته باشید باید اضافه نماییم که آیفون ۶ اس پلاس با چیپ دو هسته ای A9 و سرعت کلاک ۱٫۸۴ گیگاهرتز که دو گیگابایت هم رم برایش در نظر گرفته شده کد سخت افزاری iPhone8,2 را دارد.

در هر صورت اگر نتایج درست باشند و چیپ ۱۶ نانومتری A10 در تست های تک و چند هسته ای به ترتیب امتیازهای ۳۵۴۸ و ۶۴۳۰ را به دست آورده باشد آنگاه می توان مطمئن بود که چیپ A9  به خدمت گرفته شده در آیفون ۶ اس پلاس را با امتیازهای ۲۴۹۰ و ۴۳۴۱ در تست های تک و چند هسته ای پشت سر خواهد گذاشت.

در این تست ها همچنین مشخص شد که A10 حتی از چیپ ۲٫۲ گیگاهرتزی A9X که در آیپد پروی ۱۲٫۹ اینچی مورد استفاده قرار گرفته و در تست های یک و چند هسته ای امتیازهای ۳۲۲۴ و ۵۴۶۶ را به دست آورده هم بهتر است.

۵

هفته گذشته سایت Digitimes گزارش داد که آیفون ۷ پلاس از سه گیگابایت رم بهره خواهد برد که این پیش بینی های قبلی مینگ چی کو تحلیلگر ارشد شرکت  KGI Securities را تایید می کند.

در گزارش این سایت مشخص نشده بود که آیا آیفون ۴٫۷ اینچی هم از سه گیگابایت رم بهره خواهد برد یا خیر اما با استناد به این نکته که آیفون ۶ اس و مدل ۶ اس پلاس هر دو ۲ گیگابایت رم دارند می توان اینطور نتیجه گرفت که وجود این میزان رم در آیفون های جدید حتمی است هرچند ممکن است شرکت ساکن کوپرتینو برای متمایز ساختن مدل بزرگ تر آن را به رم بیشتر مجهز نماید.

جزئیات آیفون 7 پلاس از طریق بنچمارک Geekbench فاش شد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *