ترفند مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

ترفند مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

در نسخه جدید اپلیکیشن تلگرام، امکان مخفی کردن عکس پروفایل وجود دارد. مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام بسیار ساده است و این امکان را فراهم می‌کند تا انتخاب کنید چه افرادی عکس پروفایل‌تان را ببینند. با روژان همراه شوید.

مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

تلگرام یکی از پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام رسان در ایران محسوب می‌شود. به عنوان یکی از کاربران تلگرام ممکن است تمایل نداشته باشیم که همه بتوانند عکس پروفایل ما را ببینند. خوشبختانه مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام به سادگی امکان‌پذیر است. اگر قصد دارید که عکس پروفایل خود را مخفی کنید، در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه اینکار را انجام دهید. 

آموزش مدیریت متادیتای ویرایشگر گوتنبرگ در نسخه جدید ورپرس

مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

ابتدا مطمئن شوید که از آخرین نسخه اپلیکیشن رسمی تلگرام استفاده می‌کنید، زیرا در ورژن‌های قدیمی این اپ امکان مخفی کردن تصویر پروفایل وجود ندراد. سپس برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.۱. وارد حساب کاربری خود شده. از سمت چپ منو را باز کرده و وارد تنظیمات شوید.

روش مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

۲. روی قسمت حریم خصوصی و امنیت (privacy and security) ضربه بزنید.

روش مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

۳. در پنجره جدید عکس پروفایل (profile photo) را انتخاب کنید.

چگونه به فایل‌های WSL لینوکس در ویندوز 10 دسترسی پیدا کنیم؟

روش مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام

۴. در قسمت اول می‌توانید مشخص کنید که چه کسانی بتوانند عکس پروفایل شما را مشاهده کنند. اگر گزینه‌ اول (Everybody) را انتخاب کنید، همه می‌توانند عکس پروفایل را ببینند و در صورت انتخاب گزینه‌ی دوم (my contact) تنها کسانی می‌توانند عکس پروفایل شما را مشاهده کنند که در لیست مخاطبان شما باشند.

مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

۵. اگر my contact را انتخاب کنید، دو گزینه  برای شما فعال می‌شود. با انتخاب گزینه اول می‌توانید افرادی را انتخاب کنید که مایل هستید همیشه به تصویر پروفایل شما دسترسی داشته باشند. با انتخاب گزینه دوم (Never Allow) نیز لیست مخاطبان باز می‌شود و از این لیست می‌توانید کسانی را انتخاب کنید که مایلید هیچگاه عکس پروفایل شما را نبینند.

چگونه بک لینک ها را disavow کنیم؟ Disavow backlinks

مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

پس از انجام دادن این ۵ مرحله می‌توانید از قسمت تنظیمات خارج شوید.

ترفند پاسخ دادن به پیام در واتس اپ بدون آنلاین شدن


سخن آخر…

از آنجا که این برنامه بسیار محبوب است و کاربران بسیاری دارد، اگر از عکس‌های شخصی برای پروفایل خود در تلگرام استفاده می‌کنید، بهتر است آن را مخفی نمایید. اکنون یاد گرفتید که تنها در ۵ مرحله اینکار را انجام دهید.

منبع
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *