آموزش بلاک چین

تکنولوژی بلاک‌چین Blockchain چیست؟ قسمت اول

تکنولوژی بلاک‌چین لیستی از رکوردهای در حال رشد به نام بلوک است که با استفاده از رمزنگاری به هم متصل شده اند. هر بلوک حاوی یک هش رمزنگاری شده از بلوک قبلی، نشانگر زمانی و تراکنش دیتا می باشد. با روژان در ادامه همراه شوید.

بلاک چین این روزها خیلی فراگیر شده چرا که ستون اصلی یکی از مهمترین و معروف‌ترین ارزهای رمزنگاری دنیا یعنی بیت‌کوین است. بسیاری از دولت‌ها و بانک‌های پیشرو سعی می کنند معاملات متعارف خود را براساس مفهوم بلاک چین انجام دهند.

کاربردها و پتانسیل های این فریم ورک بسیار زیاد است و نحوه انجام معاملات در حوزه‌های مختلف را تغییر می‌دهد.

مخاطبان

این آموزش برای کسانی است که می خواهند با اصولا اولیه بلاک‌چین Blockchain آشنا شوند. در این آموزش سعی شده مفاهیم بلاک چین را از طریق ارز رمزنگاری شده بیت کوین توضیح دهیم. این دوره آموزشی برای دانشجویان و متخصصانی که می خواهند در زمینه بلاک چین کسب در آمد کنند تهیه شده و درک اصولی از مفهوم بلاک چین در دنیای دیجیتال برای آن‌ها فراهم می کند.

این آموزش در مورد فناوری بلاک چین است که در واقع ستون رمزنگاری ارز بیت کوین می باشد. در ادامه این آموزش، شما با جنبه‌های مختلف رمزنگاری ، روند ایجاد و زنجیر کردن بلوک‌ها شبکه و معدن و بسیاری از مفاهیم دیگر مرتبط با فناوری Blockchain را فرا خواهید گرفت.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *