استیکر چت اینستاگرام

آموزش ساخت چت گروهی با استیکر چت اینستاگرام

اینستاگرام بدون شک امروز محبوب ترین شبکه اجتماعی که از تمام سنین مخاطبان بسیاری را جذب کرده است. این اپلیکیشن تاکنون توانسته است با آپدیت های گسترده خود، بر امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد، بیفزاید. هم اکنون قرار است قابلیت جدیدی به نام استیکر چت اینستاگرام به این شبکه اجتماعی اضافه شود. با ما همراه شوید تا با این ویژگی آشنا شوید.

استیکر چت اینستاگرام

استیکر چت اینستاگرام

یکی از جذاب ترین امکانات اینستاگرام، استوری آن می باشد به گونه ای که این ویژگی این شبکه اجتماعی را از سایر رقبای خود برتری داده است. هم اکنون اخبار حاکی از انتشار ویژگی جدیدی به نام استیکر چت اینستاگرام می دهند. 

لازم به ذکر است که با این ویژگی جدید امکان انتخاب شرکت‌کننده‌ های در گفتگوی گروهی به یکدیگر فراهم می شود. در بخش استیکرهای استوری اینستاگرام، نظرسنجی، هشتگ، منشن، باکس سوال و … اضافه شده است و با این ویژگی جدید، کاربران می توانند به راحتی بحث های گروهی را در ارتباط با اتفاقات خاصی را راه بیندازند. این کار بازدید بیشتر را برای کاربرا به خصوص در پست های تایم لاین را فراهم می سازد. 

چنانچه شما از استیکر چت در استوری اینستاگرام استفاده نمایید، این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهید که به چت گروهی وارد شوند. صاحب استوری درخواست ها را میبیند و می تواند مجوز آن ها را برای ورود به چت گروهی صادر نماید. لازم به ذکر است که تمامی این چت های گروهی در فضای دایرکت صورت می گیرد و در این حالت هر یک از افراد می توانند در هر زمان که دوست دارند محیط چت گروهی را ترک نمایند.

استوری چت

البته لازم به ذکر است که این ویژگی بیشتر برای کسانی قابلیت خواهد داشت که دارای دنبال کننده های کمی باشند چرا که امکانات فعلی این نرم افزار امکان استفاده از استیکر چت را برای تعداد کمی از کاربران فراهم می سازد. لذا هم اکنون این ویژگی برای سلبریتی ها یا همان افراد مشهور چندان کاربردی نخواهد بود مگر اینکه بخواهند تعدادی از طرفداران خود را در ارتباط با موضوعی خاص، مشغول به گفت و گو کنند. 

اگر هم اکنون ویژگی استیکر چت اینستاگرام را در اینستاگرام خود مشاهده نمی کنید، می بایست تا انشار و آپدیت رسمی آن منتظر بمانید تا در نهایت بتوانید از این قابلیت استیکر چت اینستاگرام برای ایجاد چت های گروهی در ارتباط با موضوع خاصی استفاده نمایید. بی تردید این قابلیت رفته رفته پیشرفت خواهد کرد و مانند سایر امکانات اینستاگرام، توجه کاربران را به خود جلب می کند.

منبع
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *